Močové cesty- záněty

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Močové cesty- záněty

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Kristinn Miller a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516163

    Kristinn Miller
    Účastník

    Je tento produkt veganský, snake io? Spousta produktů mi snadno dráždí pokožku. Pokud to půjde, určitě to vyzkouším na červené skvrny.

  • #515382
    m
    majduska2299
    Účastník

    Začala jsem používat tyto kapičky https://shop.n-medical.cz/home/361-hyaluron-n-medical-uro-neo-100-ml-8594190490175.html. Záněty se zmírnily a řekla bych že i dost ustoupily a průběh je lepší a rychlejší. Důležité je se co nejméně stresovat, hodně pít, hlavně čistou vodu, vyváženě jíst. Vyvarovat se kouření a alkoholu. To vše na to působí také. Zkuste ty kapky, jsou fakt dobré a na stránkách mají i akci dárek v podobě šperku od Swarovski za nákup. 🙂

    • #515441
      D
      Dasinuska
      Účastník

      Díky za tip. Hledala jsem si tedy něco o N-Medical a našla jsem že ho mají i v lékárně, ale na webu mě vyšel lépe cenově. Dáreček k nákupu je opravdu moc hezká pozornost a vypadá moc pěkně. Snad tedy pomůže. 🙂

  • #515337
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Dobrý dne, potřebovala bych doporučit něco na opakující se záněty močových cest. Něco co Vám skutečně zabírá? Nebo čemu se vyhnout? Díky za tipy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist