Kvalitní plynový gril

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kvalitní plynový gril

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514469
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Potřebovala bych sehnat nějaké kvalitní pekáče, abych je mohla dát jak do trouby tak i třeba na ten gril v létě nebo na rošt nad oheň. Nejlepší by byl asi teda nějaký litinový?

    • #514606
      m
      majduska2299
      Účastník

      Určitě litinový bez skelných poklic nebo gumových rukojetí. Vím že to zní logicky, ale občas to člověku nedojde. 🙂 Kupovala jsem tento https://www.i-domacipotreby.cz/berlingerhaus-pekac-s-poklici-litinovy-32-x-23-cm-black-rose-collection.html./ jelikož peču i domácí chleba, na to se skvěle hodí. Ale je výborný i na maso, zeleninu.

      • #514794
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Moc děkuji za radu i odkaz. 🙂 Dívala jsem se na stránku a výběr mají opravdu moc hezký i ty barvičky. Co se týče toho Berlingerhausu ty kolekce jsou krásné. Ještě to pořádně prostuduji, co jsem zatím zběžně koukala na parametry atd, tak mi to vyhovuje. 🙂

  • #514311

    Mira Bayt
    Účastník

    Děkujeme. Zajímá mě zejména funkce Vario+, která mi umožní vařit na různých úrovních teploty. To mi umožní vařit různé pokrmy najednou, což bude velmi pohodlné.

  • #514282
    D
    Danka.m
    Účastník

    My jsme letos kupovali plynový venkovní gril a je výborný, máme přesně tento http://www.procamping.cz/p/rosle-gril-videro-g3-s-vario

  • #514239
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, dáte mi prosím tip na e-shop, kde mají výběr venkovních plynových grilů? Chceme už nějaký opravdu kvalitní, který dlouho vydrží.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist