Kvalitní kosmetika na jemné vlasy bez lesku

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní kosmetika na jemné vlasy bez lesku

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alizee a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515560
    A
    Alizee
    Účastník

    Já jsem teď nadšená z přípravků od Venira, mají luxusní přírodní kosmetiku a doplňky stravy. Zkusila jsem zatím šampony, sérum na pleť a kolagenový drink na vlasy, pleť a nehty a nikdy jsem u ničeho neviděla tak rychlé účinky 🙂

  • #515239
    m
    monikap008
    Účastník

    Ahoj, mám tuto řadu Kerastase https://www.notino.cz/kerastase/densifique-hydratacni-a-zpevnujici-samponova-lazen-pro-vlasy-viditelne-postradajici-hustotu/. Vlasy vypadají uplně jinak i po prvním umytí. Jo a skvěle voní 😀

    • #515514
      K
      Karkolka
      Účastník

      <p style=“text-align: left;“>Jee kerastase mám taky, nejlepší! Vyplatí se koupit 🙂 doporučuju všema 10.</p>

  • #515141
    m
    marianana
    Účastník

    Už několik měsíců si kupuji přípravky od Tomáše Arsova a jsem s nimi moc spokojená. Má jak na jemné vlasy, tak i na případný růst, objem atd..Ozkoušené mám přípravky na jemné vlasy a důležité také je správně a vyváženě jíst a pít co nejvíce čistou vodu. 🙂

    • #515345
      M
      Mildinka
      Účastník

      Jeho výrobky jsem ještě nezkoušela. Já mám vlasy také velmi jemné a po vysušení mi velmi rychle zplihnou a nevypadají hezky. 🙁

      • #515438
        m
        marianana
        Účastník

        Vyzkoušej od něj Green Tea řadu- šampon a kondicioner a na objem doporučuji tento sprej https://shop.tomasarsov.cz/thermo-sprej/. Je to zároveň  termo ochrana. Green Tea je i na dětské vlásky, jemné, rychle se mastící. Teď má i akci s kódem BF25 25% sleva na sortiment a ještě akce 3+1.

  • #514627
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Holky, na kosmetiku jsem se dívala a moc se mi líbí 🙂 Taky si od nich nějaké produkty objednám a vyzkouším 🙂

  • #514440
    D
    Danka.m
    Účastník

    Výborné produkty na vlasy má značka Khadi – kupuju od nich jak šampon a kondicionér, tak i rostlinnou barvu na vlasy. Značka je čistě přírodní a na kvalitě vlasů je to sakra znát.

  • #514400
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, mám hodně jemné vlasy, takové bez života a navíc mi teď začaly i víc padat 🙁 Poradíte dobrou kosmetiku na vlasy, která by mě vlasy dala trochu do pořádku?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist