Krmivo pro kočku

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Krmivo pro kočku

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m majduska2299 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517029
    m
    majduska2299
    Účastník

    Zdravím, dáváme kočkám co nejvíce syrového masa , do toho něco zeleného. Když už tedy krmivo kupované tak bereme konzervy od Louiho, jelikož mají výborné masové konzervy s 95% masa. Bereme tam i pejskům a nemůžeme si je vynachválit. Neobsahují špatné věci, obiloviny ani žádné náhražky.

    • #517163
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Takže granule nedáváte vůbec? Jen tedy pak maso, zelenina a ostatní? Jaké mají druhy?

      • #517362
        m
        majduska2299
        Účastník

        Kachna, kuře, ryba. Objednáváme tady https://www.louie.pet/kocici-konzervy. Bereme tam tedy i pro hafany, tam je už větší výběr. A občas, když bereme třeba celé kuře a nebo kusy hovězího, tak dostanou kočičáci i to. Fakt kvalitní. Granule nevedeme. 🙂

  • #514581
    B
    Blacka
    Účastník

    Moc děkuji za komentáře – krmivo jsem od zmíněné značky objednala, snad bude naší kočce taky chutnat.

  • #514390
    H
    Hanička45
    Účastník

    Souhlasím, taky jsem s krmivem od http://www.marppetfood.cz spokojená. Líbí se mi, že dbají na složení a mají ho bez zbytečných přísad.

  • #514304
    E
    Esterinda
    Účastník

    Kupuju stejné krmivo a spokojenost. Jde o českého výrobce, který hodně dbá na složení.

  • #514266
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky jsme delší dobu hledali jaké granule budou našemu kocourovi vyhovovat. Teď kupujeme značku Marp a granule od nich jsou super. Hlavně mají dobré složení a chutnají mu, takže jsme moc rádi.

  • #514240
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, jaké kvalitní krmivo pro kočku kupujete? Na trhu je tolik značek a nevím jakou vybrat.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist