Krásné zoubky

Femina.cz > Fóra > Krása > Krásné zoubky

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Mildinka a poslední změna proběhla před 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517970
    A
    Andy2
    Účastník

    zdravím,mám hodně citlivé zuby i dásně a bělení klasickýma pastama mi nesedlo, co vám učinkuje?

  • #517129
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Taky jsem sháněla něco na bělení, ale moc jsem nechtěla jít do těch chemických věcí, tak jsem koukala spíše po přírodnějších. Na MilujuBio jsem našla pastu od Utrekramu právě na bělení zubů. S tou jsem zatím spokojená a navíc nemám po ní nijak citlivé zuby.

    • #517217
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Prosím pěkně o těch pastách jsem neslyšela. Mají i bez fluoru? My na to máme alergii. Mají i jiné než bělící?

      • #517400
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Tahle je a mají tam i další druhy. 🙂 Tady https://www.milujubio.cz/zubni-pece/, já tam objednávám i pro děti, například Tutti Frutti je skvělá a děti ji milují a i díky tomu se na čistění více těší. 🙂 Já mám moc ráda ještě se zeleným čajem a mátou. 🙂

  • #515969
    s
    saramadamusa
    Účastník

    Obvykle si čistím zuby dvakrát denně a používám ústní vodu a dentální nit. slope

  • #515887
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Určitě je důležitá i technika čištění zubů a samotný kartáček. Kupuji si tyto jemné https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-softclean-7600-zubni-kartacek-3ks kupuji si od nich i Aloe vera pastu bez fluoru. Dále používám nitě a mezizubní kartáčky. Zkoušela jsem i bělící černý pudr. Samozřejmostí je pravidelná návštěva zubaře a dentální hygieničky. 🙂

    • #516065
      A
      Anka45
      Účastník

      Díky za tip. Dcera má tak alergii na fluor, začala sem i z toho osypávat. Takže to bych mohla vyzkoušet. A je pravda že hodně záleží na technice a na kartáčku. Tyhle s jemnými štětinami používám také, protože se s nimi dostanu všude. 🙂

  • #515822
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj holky, jak to máte s ústní hygienou? Používáte nějaké lepší pasty, bělící pásky? A používáte i třeba mezizubní kartáčky, nitě? Staráte se nějak více o svoje zoubky nebo to necháváte na odborníkovi jednou za čas?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist