Koupelnové doplňky

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Koupelnové doplňky

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel a adullkahron a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498059
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, já moc ráda vybírám a nakupuju na https://www.bakly.cz. Mají hezké věci, mrkni, budeš s nabídkou spokojená. Mají jednak hezký věci a jedna jsou ty jejich produkty kvalitní. Mám toho doma od nich už spousty a spokojenost.

    • #499146
      a
      adullkahron
      Účastník

      Doplňky mají fakt pěkné, ale jak jsou na tom s kvalitou?

      • #499276

        Z bakly mám hodně věcí do kuchyně od skleniček po příbory, tak i doplňky a koupelnové doplňky jako ručníky apod, které mají teda fakt luxusní!

        • #499555
          a
          adullkahron
          Účastník

          Včera jsem konečně dokončila objednávku a docela jsem se rozšoupla, ale kousky teda mají fakt hezké. Objednala jsem si dost doplňků i do obýváku, tak se těším až si ho doladím.

    • #498093
      P
      Polinko
      Účastník

      Je, super, to jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Taky zrovna zařizujeme koupelnu. Něco už máme, ale dolňky chybí. Tak na to bakly mrknu 🙂

      • #499108
        M
        MakMak
        Účastník

        Ahoj, koukala ses tam na ten shop? Vybrala sis něco? Pochlub se, budu taky ráda za inspiraci 🙂

  • #460523
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Milé dámy, máme doma po reko jádra a já bych si moc ráda koupila do koupelny moderní doplňky. Kde bych je tak koupila? Jaký shop se vám osvědčil?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist