Kolagen

Femina.cz > Fóra > Krása > Kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 1 dnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518071
    P
    Penny
    Účastník

    Ahoj, já na doporučení kamarádky už nějakou dobu beru Collamedic z ambeauty, kde mají i spoustu jiných kosmetických výrobků a doplňků stravy s obsahem kolagenu, které se taky chystám vyzkoušet. Jde o hydrolizovaný mořský kolagen, který je ze všech nejúčinnější. Vidím jeho účinky na pleti a pociťuji i úlevu od bolesti kloubů. Myslím, že jako prevence je kolagen super doplněk stravy.

  • #517993
    k
    koralovka85
    Účastník

    Zdravím, pokud chcete začít užívat kolagen, tak doporučuji zaměřit se i na elastin. Jediný který je v čisté formě u nás na trhu je od N-Medical. Je v tabletkách. Doporučuje se užívat právě společně s kolagenem a nebo také KH. Za mě teda skvělá věc. Má na svědomí pružnost pokožky a orgánů, ale také žil a cév.

    • #518142
      M
      MarkyMala
      Účastník

      To jsem teda vůbec nevěděla! A v jaké formě je a užíváte je nějak pravidelně v kuse nebo vynecháváte? A kolagen berete jaký?

      • #518300
        k
        koralovka85
        Účastník

        Elastin užívám tento https://shop.n-medical.cz/home/692-elastin-n-medical-60-tobolek.html, mají ho ale i v menším nebo ještě větším balení, nebo taky Forte. 🙂 Ale tím že beru i kyselinu, tak si beru klasický na ty dva měsíce a v tobolkách. Kolagen si kupuju rozpustný a tam teda žádnou značku nepreferuji. Spíše koukám na recenze.

  • #516893
    D
    Danka.m
    Účastník

    Tady ho objednáte, zřídíte si členství a taky tam najdete veškeré informace http://www.orcacollagen.cz

  • #516848
    K
    Klára29
    Účastník

    Děkuji za doporučení, napíšete prosím ještě, jakou má kolagen chuť a kde ho třeba objednat na internetu?

  • #516792
    K
    Kandina
    Účastník

    Já jsem teda jeden kolagen zkoušela a byl bez efektu a navíc mi vůbec nechutnal. Ale nebyl to ten, co doporučuje Danka, s tím teda zkušenost nemám.

  • #516700
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, já na kolagen teda nedám dopustit, kupuju rybí, za studena hydrolyzovaný Orcacollagen a vidím na sobě spoustu benefitů. Jednak mám daleko kvalitnější vlasy a nehty, taky pleť mám daleko vyplejší, krásnější a jakoby šťavnatější. Navíc, pokud si u nich zřídíte členství, čerpáte samé výhody, včetně slevy na kolagen a dopravy zdarma.

  • #516673
    K
    Klára29
    Účastník

    Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s užíváním kolagenu? Jaké pozitiva na sobě vidíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist