Kočárek

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kočárek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515166
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já bych šla do zelené barvy, tento je fakt povedený http://www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-marvellous-green

    • #515547
      e
      evcasl
      Účastník

      Tak ten je zrovna opravdu parádní 🙂 moc se mi líbí design a hlavně to že působí opravdu prakticky s tím skládáním jednou rukou  a že zvládne i trochu terén no a fusak zdarma se teď bude hodit, moc díky za tip 🙂

  • #515152
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, taky přemýšlím jaký kočárek koupit – narodí se mi chlapeček a přemýšlím nad barvou – co myslíte?

  • #515135
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Já mám kočárek Joolz Day+ a splňuje všechno, co píšete. Je fakt krásný, má prostornou korbičku, skládá se jednou rukou a má odpružená kolečka, takže s ním můžete jet po jakémkoliv terénu, zvládne prostě všechno. Za mě je to nejlepší kočár, který jsem mohla vybrat. Objednávala jsem ho na stránkách crystalbaby.cz, mívají tam slevy.

  • #515132
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý den, doporučíte mi kočárek pro syna, který je skladný, má komfortní obsluhu a je ideální do města i parku? Jaké kočárky máte a jste spokojené?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist