Kde nakupujete přírodní kosmetiku popř. věci na její výrobu?

Femina.cz > Fóra > Krása > Kde nakupujete přírodní kosmetiku popř. věci na její výrobu?

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494932
    J
    Jarka50
    Účastník

    Já bych potřebovala kvalitní make up. Je značka, kterou by jste mi doporučily ? Popřípadě budu ráda i za doporučení rtěnky 🙂

    • #495181
      J
      JaninaR
      Účastník

      Na složení si hodně potrpím, takže veškerou dekorativní kosmetiku si objednávám přes eshop wereco.store. Mají pěkný výběr a hlavně kosmetika je opravdu kvalitní.

  • #494359
    e
    emakrul
    Účastník

    Doporučuju se kouknout na eshop milujubio.cz jsou tam super produkty 🙂

  • #494207
    h
    hancanov
    Účastník

    A co přírodní kosmetika na akné? Máte zkušenost?

    • #494258
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Noo tak to taky ocením radu, já jen tak něco nesnesu

  • #493754
    J
    JaninaR
    Účastník

    myslím si, že tak kvalitní krémy jako se prodávají není možné vyrobit doma 😉 takže je lepší do těchto věcí investovat jestli od nich něco očekáváte.

  • #472500
    i
    irishanova
    Účastník

    Jaké krémy si vyrábíte doma ? :O To by mě zajímalo jak do nich dostanete nějakou účinnou látku teda -_-

    • #473122

      Doma bych se do toho taky nepouštěla, právě kvůli těm účinným látkám apod. Je lepší si za kvalitní kosmetiku připlatit 😉 Já jsem tak udělala a jsem ráda, protože bych na ni nedala dopustit a vím, že jinou pleťovou kosmetiku už používat nebudu.

  • #460507
    c
    cwa12214
    Účastník

    Tak už jsem se tam dívala.Mají tam dobré věci.

  • #460495

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Nakupuji na https://2nature.cz/ a je tam velký výběr přírodní kosmetiky.

  • #460419

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já si nakupuji přímo na e-shopu přírodní kosmetiku i eko čistící prostředky, prací prášky  a  jsme spokojená. Vždy udělám větší nákup nad 1500 a mám dopravu zdarma.

    • #460483
      c
      cwa12214
      Účastník

      Zajímaly by mě ty čístící prostředky  aprací prášek, jak se jmenují? Popřípadě co je to za e-shop? Díky

  • #459616
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Bio kosmetika? No, tu používám. Já už vlastně ani jinou kosmetiku, než bio kosmetiku nepoužívám, A to i tu dekorativní. Osobně doporučuji Benecos – https://www.milujubio.cz/benecos-swb/.

  • #459600
    z
    zralok.85
    Účastník

    Holky, našla jsem si mořský kolagen. Hledala jsem něco na nehty a vlasy a tento produkt vy vyšel jako snad nejlepší. Má i účinky na klouby a pleť. Máte s ním některá zkušenosti? Je to kolagen Collalloc.

  • #459555
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, tak já kosmetiku kupuje na Bonaloka. Co se týká vánočních dárečků, tak mají připraveny krásný vánoční balíčky. https://www.bonaloka.cz/vanocni-darky/. Jinak je to kosmetika, která obsahuje suchou řasu.

  • #459332
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Nemáte náhodou některá zkušenosti s produkty zn. Bonaloka? Mají produkty ze suché řasy. Její účinky jsou výborné, tak mě zajímá, zda někdo s touto značkou zkušenosti má a pokud ano, tak budu ráda za jejich sdělení 🙂

  • #459082
    A
    Alína21
    Účastník

    Také se přidávám? Co Notino? Mají tam i tyto přírodní věci? Kdosi mi o tom říkal…

  • #458933
    M
    Marťule0
    Účastník

    Kde nakupujete přírodní kosmetiku popř. věci na její výrobu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist