Hydratace pokožky

Femina.cz > Fóra > Krása > Hydratace pokožky

Zvolené téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (35 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515556
    m
    marianana
    Účastník

    Od té doby co jsme si pořídili vanu s vířivým systémem Skin touch od https://www.kaldewei.cz/ tak si nejen užívám úžasné domácí wellness, ale vždy se mi krásně prokrví a obnoví celá pokožka a co se v ní pravidelně koupu mám celou pokožku opravdu hezčí, pevnější a jemnější a už se nemusím ani ničím mazat 🙂

  • #514822
    n
    nadiaa
    Účastník

    Já jsem na notinu objevila korejskou kosmetiku Beauty of Joseon a ta je teda skvělá. Perfektně hydratuje a úplně mi zpevnila a vyhladila pleť :))

  • #514785
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já bych potřebovala něco nejen hydratačního, ale něco co by mi pomohlo zpevnit celkově pleť. Zatím marně zkouším různou kosmetiku a bez úspěchu tak budu ráda když něco poradíte 🙂

  • #512333
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Mně zase trápí jen lokální suchá místa, máte něco klidně drahého osvědčeného? Už jsem totiž zoufalá a nevím, co na to koupit. U kožní jsem byla a neshledala nic neobvyklého.

  • #512217
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, mně pomohl nejvíc krém od CeraVe Moisturizers. Hezky se vpije bez pocitu masky na těle. Používám ráno i večer po koupání, není mastný. Kupuju na Notinu, mají tam výhodný balení za fajn cenu.

    • #512521
      b
      barcca
      Účastník

      Díky za tip, koukám na to a zkusím ho, mají tam akci ještě na další krémy tak zkusím i ty snad mi to konečně sedne.

  • #512171
    m
    majduska2299
    Účastník

    Kupuji na hydrataci tento https://www.solobeauty.cz/is-clinical-moisturizing-complex-hydratacni-krem-na-oblicej-50-g/. Je sice dražší, ale super funguje teda. Používám ho teď chvilku, ale musím říct, že ten rozdíl je hodně viditelný. Vzala jsem si tam ještě intenzivní hydratační masku. Bomba. Jak kdybych jela z kosmetiky, fakt mám potom pocit, že ta pleť je nacucaná a vyživená.

    • #512353
      a
      anicka.12
      Účastník

      No to je opravdu luxusní kosmetika. Říkala mi o ní kamarádka, sama si tam objednává, ale na mě je to hodně peněz. Ta maska mě ale zaujala. Na jak dlouho to vyjde a v jaké je konzistenci případně?

      • #512512
        m
        majduska2299
        Účastník

        Maska je gelová a je právě skvělá na hydrataci pleti nebo například, když je pokožka spálená od sluníčka. Dávám ji do lednice a nádherně potom chladí. Stačí ji použít opravdu málo, takže vydrží delší dobu. Samozřejmě záleží na tom kolik si toho kdo na obličej dá a jak často ji používá. 🙂 Já ji aplikuji jednou týdně, případně dle potřeby. Dražší jsou, ale opravdu kvalitní a vyplatí se. 🙂

  • #512106
    z
    zuzuša
    Účastník

    Mám citlivou pokožku, velmi dobře snáším tělové mléko z Laorganica –  https://laorganica.cz/produkt/telove-mleko-s-tropickymi-kvety-tahitskym-olejem-monoi-a-bambuckym-maslem/, pokožku mám po pravidelném používání  krásně jemnou a hydratovanou.

    • #512502
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Já jsem moc spokojená s jejich Tělovým olejem ze super ovoce na strie. Po těhotenství jsem s nimi měla velké problémy. Při pravidelném používání skvěle funguje.

    • #512215
      A
      Andryna
      Účastník

      Od Laorganica jsem spokojená s balzámem po tetování. Ráda si sem tam nechám něco hezkého vytetovat. Krásně zklidní tetované místo a díky btomu místo tolik nesvědí.

      • #512325
        l
        leoneska
        Účastník

        Taky už jsem si jejich balzám po tetování objednala. Líbí se mě, že ho nabízí jak pro ženy tak pro muže.

  • #511573
    m
    michaela77
    Účastník

    Z notina si taky kupuju vlastně všechnu kosmetiku, kterou používám. Mají v podstatě všechno a za nej ceny. Já mám na hydrataci celého těla teď mléko od La Roche-posay a to mi teda vyhovuje moc.

  • #511429
    l
    lenana
    Účastník

    Mně se kvalita pleti hodně zlepšila od té doby co užívám kolagen. Doporučuju si přečíst jak kolagen účinkuje tady – kolageny.cz mají to tady hezky vysvětlené. Dřív jsem měla pleť takovou mdlou, suchou a tenkou a jakoby povolenou a teď jí mám krásně vypnutou, pevnou a zjemnily se mi i vrásky co jsem měla okolo očí 🙂

  • #511428
    h
    hancanov
    Účastník

    Já si kupuju hydratační přípravky na pleť i tělo od Biodermy, nejvýhodnějc se dá sehnat na notino.cz. Používám od nich přípravky už několik měsíců a mám pleť jako vyměněnou, hloubkově hydratovanou, posílenou a sjednocenou 😉

    • #511554

      kvapik
      Účastník

      Aha díky za tip to zkusím, koukám na to a mají tam toho víc, s čím jsi od nich nejvíc spokojená?

  • #511207
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Můžete poradit nějaký doplněk, který se vám osvědčil pro zlepšení stavu pleti?

  • #511138
    A
    Adinamandlova
    Účastník

    Ahoj holky, nějaké tipy na hydratační mléko? Klidně dražší, ale fungující, mám dost suchou pleť a nic moc mi nezabírá.

     

    • #511197
      A
      Alecca
      Účastník

      Dobrý jsou hydratační krémy od Circadia, jsou dražší, ale fakt fungují na citlivou a suchou pleť, mně pomohly i na akné. Kupuju je na solobeauty.

       

    • #511166
      S
      Sofinka
      Účastník

      Kupuju tam na suchou pleť iS Clinical Youth Intensive Crème -Intenzivní omlazující krém, je dost hydratační.

  • #504788
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Naprosto úžasná je kosmetika Miracletox, podívejte se na https://www.byfemme.cz/miracletox/ mám od nich ampule, sérum a krém a pleť mám hezčí než kdy dřív, vrásky se mi úplně vyhladily.

    • #504971
      e
      evcasl
      Účastník

      A u těch ampulek vidíš efekt hned nebo jak to funguje?

      • #505047
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Já po použití první ampulky viděla že mám pleť vypnutou a sjednocenou hned ráno a teď mám pleť jako obnovenou 🙂

    • #504836
      k
      katkakatule
      Účastník

      To vážně? No tak to musím zkusit protože poslední rok se mi vrásky začaly hodně dělat a žádná kosmetika mi s tím zatím nepomohla

      • #504901
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Tak to budeš fakt mile překvapená, protože já viděla změnu rychle a mám teď pleť jako jsem měla před pěti lety 🙂

  • #504050
    d
    danikk
    Účastník

    Poraďte kosmetiku, která rychle pomůže s vráskama a zároveň neucpává póry, díky moc 🙂

    • #504088
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Taky budu vděčná za doporučení, protože mám taky problém s ucpáváním pórů…

  • #503746
    J
    Jarka50
    Účastník

    Používám zásadně přírodní produkty a nedala bych na sebe nic, co testuje na zvířatech. Proto jsem si tak oblíbila tady tu značku https://elabela.cz/maremma-officinalis/

  • #502999
    b
    bertikber
    Účastník

    Na pleť můžu doporučit českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ perfektně hydratuje a krásně mi sjednotila pleť a zjemnila vrásky.

  • #501680
    i
    irishanova
    Účastník

    Na hydrataci pokožky je super tady ten krém https://colvia.cz/pletovy-krem. Mám hodně vysušenou pleť a tady ten mi maximálně vyhovuje.

  • #501571
    A
    Alousek
    Účastník

    Taky jsem za doplňky stravy, ale jenom v tom případě, že složení odpovídá tomu, co pleť potřebuje a co bude mít na pleť vliv. V tomto mi padl do oka Nyaderm, narazila jsem na něj na instragramu a oslavil mě natolik, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet.

    • #502690
      K
      Kryska
      Účastník

      To je něco jako kolagen? Jaké je tam složení, že má vliv na pleť?

      • #502741
        A
        Alousek
        Účastník

        Samotný kolagen to není, ten by totiž na pleť vliv neměl, ale nyaderm obsahuje složku, která bojuje se ztrátou elastinu, protože pleť potřebuje hlavně ten, aby pleť nestárla. Pak je tam složka, která hlídá ph pleti a je to doplněk který má vliv nejen na pleť, ale i na vlasy a nehty.

        • #502912
          K
          Kryska
          Účastník

          Hledala jsem si o tom víc a narazila jsem na nyaderm na intagramu u nějaké slečny a to složení je opravdu o něčem jiném takže jsem se rozhodla ho vyzkoušet.

  • #501378
    D
    Danka.m
    Účastník
  • #501280
    E
    Esterinda
    Účastník

    Hyaluron je skvělý a funguje přesně jak má.

  • #501170
    B
    Blacka
    Účastník

    Mrkněte na doplněk stravy Hyaluron od N-Medial, je výborný.

  • #501147
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, co se Vám prosím osvědčilo na zlepšení hydratace pokožky? S věkem je pokožka bohužel mnohem víc vysušená.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist