Dieta

Femina.cz > Fóra > Krása > Dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m martinka988 a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510652
    m
    martinka988
    Účastník

    chtělo by to nějakou zkusit no.. už dlouho se k tomu odhodlávám ale pořád ne a ne se k tomu opravdu dokopat 😀

  • #507066
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Já mám dobrou zkušenost s ketodiet. Šla jsem do ní, protože je podle mě nejznámější a zhubly na ní známé osobnosti, takže jsem neváhala a šla do toho a nelituju.

  • #496199
    J
    Jarka50
    Účastník

    Mám vyzkoušenou ketofit dietu a s tou se mi podařilo zhubnout krásných 12 kilo, takže ano funguje 🙂

    • #496252
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Ahoj, tak jsem se na tu ketofit.cz dietu koukala a docela bych do toho šla. Jako fakt slibuje super výsledky. Třeba to bude něco, co mi opravdu pomůže. Jen dotaz… Podle čeho vybrat program?

      • #497159
        M
        MakMak
        Účastník

        Ahoj holky, k té dietě… Jak je to s potřebnými vitamíny? Je potřeba je nějak doplňovat, když tu dietu budu držet?

        • #498162
          V
          VercaKalu
          Účastník

          Ahoj, já jsem si právě koupila tu ketofit dietu. Na trhu je jich celá řada, tak jsem si k tomu dost hledala info a porvnávala jsem. A rozhodla jsem se pro ni. Jako ony všechny slibují výsledky a asi to tak i bude, když všechny fungují na stejném principu, ale ta ketofit je právě lepší v tom, že ona obsahuje všechny potřebné vitamíny a není třeba nic doplňovat 🙂

  • #494927
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoooj 🙂 Holky, co proteinové diety? Je tu někdo, kdo dietu držel nebo aktuálně drží? 🙂 Mně by zajímalo, jak jste s touto formou diety spokojene? A opravdu funguje? Jdou kila dolu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist