Darování vajíček v Brně

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček v Brně

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Janicaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516684
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem vajíčka nedarovala, ale vím, že hodně žen chodí do Zlína. Jsou tam spokojené, prý je to bezbolestné a je za to kompenzace.

    • #516819
      M
      Mildinka
      Účastník

      Ano za darování jsou dobré kompenzace. Když si vezmete, že tam jste nějaký čas, podstoupíte nějakou stimulaci. Tak si myslím, že kompenzace okolo 30 tisíc je naprosto adekvátní.

      • #516881
        f
        femuska
        Účastník

        Tak to jsem nečekala takovou částku. Ale je pravda, že je to akorát k tomu, co je nutné pro to udělat.

        • #516903
          J
          Janicaa
          Účastník

          A s tím darováním je to jak? Mě nejde otěhotnět, tak nevím, jestli nebudeme potřebovat cizí vajíčka. Ale nemám za sebou žádné vyšetření.

  • #509176
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, já jsem vajíčka darovala na klinice http://www.ivf-zlin.cz Není to sice přímo v Brně, ale od Brna to není daleko. Navíc je klinika vyhlášená a mají fakt hezký přístup a samé odborníky.

  • #509055
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj holky, prosím o info. Darování vajíček v Brně. Byla jste některá? A pokud ano, jako kliniku jste si vybraly? A podle čeho jste vybíraly? Co pro vás bylo stěžejní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist