Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Janicaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508872

    <span style=“color: #000000; font-family: docs-Montserrat; font-size: 11px; white-space: pre-wrap;“>Zkušenost nemám bohužel žádnou.. ale kamarádka byla, a taky mi říkala at do toho jdu, ale já se tenkrát bála, třeba dneska už by to bylo jiné 🙂 možná že bych do toho i šla :-)</span>

    • #508880

      Já jsem byla na klinice IVF Zlín, a vřele ji doporučuju těm, kteří chtějí darovat. ale i například se léčit s neplodností.. Kámoška tam byla s manželem, a moc jim tam pomohli:-) A to se snažili předtím o dítě několik let a napodruhé se jim díky umělému oplodnění porařilo vytoužené miminko .. 🙂

      • #516685
        f
        femuska
        Účastník

        Já jsem byla ve Zlíně na umělém oplodnění, ale vím, že tam byly i ženy, které darovaly. A myslím, že je to skvělé pomoci jiným lidem, pokud žena nemá vlastní vajíčka. Navíc jsou za to dobré kompenzace.

        • #516820
          M
          Mildinka
          Účastník

          Kliniku také znám a vím, že jsou za to dobré kompenzace. A navíc ten pocit, jak říká kamarádka, že díky tomu někdo jiný může mít dítě a být šťastný.

          • #516882
            f
            femuska
            Účastník

            Ano, já jsem teda měla své vlastní vajíčka, ale pokud bych neměla, tak bych moc ráda využila vajíčka od dárkyň.

          • #516902
            J
            Janicaa
            Účastník

            Já jsem dostala na ivf-zlin doporučení. Tak se budu zítra informovat a chci tam jít na konzultaci.

      • #508893
        a
        alenacapkova45
        Účastník

        Tak to je paráda, to je skvělé 🙂 Moc díky za tip na kliniku, určo kouknu na víc informací 🙂

  • #508838
    a
    alenacapkova45
    Účastník

    Ahooj.. moc by mě zajímalo jestli se tu najde někdo kdo byl darovat svá vajíčka, a jaké jsou vaše zkušenosti?:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist