Dárek pro maminku

Femina.cz > Fóra > Móda > Dárek pro maminku

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 3 týdny, 6 dny.

• Autor
    M
    MarkyMala
    Účastník

Když je nějaká příležitost, tak kupuju hodně modu 🙂 To je super dárek a mamka je za něj vždycky šťastná. Teď bude mít svátek, tak jí určitě něco vyberu na https://www.lucyto.cz/kategorie/akce/strana-4/. Tam nakupuju moc ráda, mají tam hezké věci a teď mají i slevy 🙂

B
      Bedriška Malá
      Účastník

Docela ráda bych z toho lucyto něco koupila. Nejen pro mě, ale i pro chlapa. Co velikosti, sedí?

A
        Alecca
        Účastník

Já teda na lucyto nakupuju moc ráda a musím říct, že co jsem tam koupila, tak velikosti sedí perfektně. Neměla jsem tam jedinýá problém, naopak 🙂

J
    JaninkaVesi
    Účastník

Mamce jsem letos koupila tuto kabelku https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky/tommy-hilfiger-modra-kabelka-th-soft_z-aw0aw10101-dw5. Jako budu kupovat ještě i nějakou drobnost, ale myslím, že stejně bude mít největší radost z kabelky 🙂

j
    jancajanicka
    Účastník

Co třeba nějaká kvalitní kabelka?

k
    kvapik
    Účastník

Šperk nikdy nezklame 😉

e
      evcasl
      Účastník

To je pravda, máš nějaký tip na e-shop?

k
        kvapik
        Účastník

Podívej se na https://www.hotdiamonds.cz/ mají  originální šperky, mám od nich několik náušnic a každý mi je chválí 🙂

e
          evcasl
          Účastník

Díky za tip, moc se mi tam jedny líbí, konečně mám vybráno 🙂

k
            kvapik
            Účastník

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila.

Přesně tak a kde mají moc hezké šperky, tak je Olivie. Obzvlášť ty jejich prstýnky se mi moc líbí 🙂

f
    femuska
    Účastník

Nechám si u nich zpracovat hezkou fotku z naší dovolené a doplním oblíbeným spotify.

k
    kikajda
    Účastník

Líbí se mi, že si u Onglazzu můžu desku navrhnout zcela podle sebe.

k
    krisstaz
    Účastník

<span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Arial;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Zdravím, prosím pěkně, kde kupujute zdravou obuv pro dospělé ? Snažím se sehnat pěkné polobotky, ale přijde mi, že je to nadlidský výkon a pro dospělé těch bot, co splňují mé požadavky a nějak vypadají moc není :("}“ data-sheets-userformat=“{"2":513,"3":{"1":0},"12":0}“>Zdravím, prosím pěkně, kde kupujute zdravou obuv pro dospělé ? Snažím se sehnat pěkné polobotky, ale přijde mi, že je to nadlidský výkon a pro dospělé těch bot, co splňují mé požadavky a nějak vypadají moc není :(</span>

Z
    Zuzi.S.
    Účastník

Co se týká originálního dárku, nedávno jsem potěšila mamku dárkovým poukazem od http://www.onglazz.cz. Moc se jí líbil.

l
      leoneska
      Účastník

Velmi originální záležitost. Super zpracovaná fotografie do skleněné desky. hodí se opravdu do každého interiéru.

i
    irishanova
    Účastník

Jinde potisky dělat nenechávám 🙂 potisk drží velmi dobře, mám od nich tričko, které mám třetím rokem a potisk není nikde popraskaný ani se neolupuje.

J
    Jarka50
    Účastník

No vidíš, to není vůbec špatný nápad. Kde něco takového mají ?

i
    irishanova
    Účastník

Co nějaké tričko s potiskem ? 🙂 My jsme takhle se sestrou koupili tričko s potiskem ke dni matek 🙂

n
    nadanov
    Účastník

Co byste poradili? Budu ráda za inspiraci, díky 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist