Co na hubnutí

Femina > Fóra > Zdraví > Co na hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel B Belusha a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 2 týdnů.

• Autor
    B
    Belusha
    Účastník

Upravit stravu a makat makat makat. Nic není zadarmo. chodila jsem do fitka do města a pak cvičila i doma, začala jsem na rotopedu a prostě jsem jezdila a jezdila 🙂 🙂 a taky není pravda že při správné dietě nemůžeš jíst sladké… jedla jsem oříšky a kokosovým cukrem slazené musli 🙂 jediné, co asi nejde, je shodit přebytečnou kůži… na to jsem musela na operaci, nezůstaly po tom ale viditelné jizvy, takže jsem ráda 🙂 🙂 tady je k tomu nějaké info https://www.medicomclinic.cz/liposukce

opand@seznam.cz
    Účastník

Na potlačení chutě na sladké je dobrý chrom,také jsem ho brala vyzkoušej tento https://www.rpshop.cz/chrom/chrom-zeleny-caj-vlaknina

Ahoj rozhodla jsem se, že budu hubnout a daří se mi to.Mám ,ale problém s chutěma na sladké a nevím co s tím.Budu ráda za každou dobrou radu.

rjap@seznam.cz
    Účastník

Také mi hodně pomohly slim koktejly od chiashake.cz

Tak jsem si ty koktejly pořídila.Snad mi to pomůže.Musím se do toho pořádně opřít hned od ledna.

Začni pořádně makat, uprav  si určitě stravu a pořid si slim koktejly chiashake.Já mám s nimi výbornou zkušenost.Podařilo se mi sundat přebytečná kila

Ahoj jsem silnější postavy a ráda bych s tím něco udělala.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist