Co na hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Co na hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517683

    danina22
    Účastník

    Já si teď na radu známé objednala dietní balíček KetoDiet s 20% slevou, tak se těším až konečně začnu. Jí se podařilo zhubnout úžasných 10 kilo a dávala mi ochutnat a překvapilo mě, jak je to dobrý…tak držte palce 🙂

    • #518185

      kvapik
      Účastník

      Tak jak to jde? Přemýšlím nad touhle dietou taky, potřebuju zhubnout před létem tak se prosím dej vědět jak jsi na tom 🙂

      • #518253

        danina22
        Účastník

        No už mám dole 4 kila a nemůžu tomu ani věřit jak rychle a snadno jsem začala hubnout. Jídla mi pořád chutnají a je i super, že si nemusím nic složitě chystat a přemýšlet nad tím 🙂

  • #517122
    a
    armelita
    Účastník

    Tyto práškové diety jsem zkoušela taky a žádná hitparáda, zhubneš, ale většinu ze svalů a ne z tuků, když se pak začneš jíst normální jídla, tak se ti navíc orgány v dutině břišní obalí tukem a to vede ke zdravotním problémům.

    • #517143
      D
      Daniiaelii
      Účastník

      Ty jo to jsem netušila, že to má až takový dopad. Diet jsem zkusila několik, pár jich bylo docela účinných, ale jen na nějakou dobu. Jsem rok a půl po porodu a začala jsem s krabičkovou dietou zdravé stravování. Hubnout se mi daří a vím, že je to běh na dlouhou trať, ale jsem odhodlaná zase vypadat dobře a hlavně chci zůstat zdravá a nepřivodit si zdravotní potíže.

  • #516928
    n
    nadiaa
    Účastník

    Já jsem vůbec nemohla začít hubnout, podařilo se mi to až s https://www.ketodiet.cz/ a váhu si pořád držím. Zkusila jsem toho hodně a tahle dieta je bezkonkurenční, mají teď 15% slevu tak na to koukněte 🙂

    • #517102
      l
      lenana
      Účastník

      Mně KetoDiet poradila kamarádka a jsem fakt ráda, že jsem do toho šla. Dlouho jsem nemohla zhubnout a s ní se mi to konečně podařilo a tak rychle a snadno, že jsem tomu nemohla ani věřit 🙂 teď jsem si zase kupovala od nich nějaké dobroty, mají zase supr slevy 🙂

  • #515138
    m
    marianana
    Účastník

    Zkoušela jsem diety, pohyb a vše co šlo, ale výsledek nikdy nebyl moc valný. Hubnutí šlo pomalu a mě to příliš demotivovalo než abych s tím pokračovala. Zachránila mě až Ketofit dieta, díky které jsem zhubla několik kilo, hubnutí šlo rychle a to mě motivovalo naučit se lépe stravovat, dodržovat i pitný režim.  Jsem teď moc spokojená.

    • #515343
      M
      Mildinka
      Účastník

      Mohu vědět kolik jsi shodila a zda jsi to nenabrala zpět? Je v něčem tahle dieta jiná něž to ostatní keto?

      • #515428
        m
        marianana
        Účastník

        Jiná je v tom, že má nejnižší obsah sacharidů. Dohromady se mi povedlo shodit cca 20 kilo. Jojo efekt mít nebudete pokud se nevrátíte ke starým potravinovým návykům. Mě to pomohlo, začala jsem vařit dle jejich receptů a následně jsem se začala více zajímat o low carb stravu. Cítím se po ní dobře, nejsem nafouklá, unavená. Teď mají hodně akcí plus i Black Friday https://www.ketofit.cz/slevove-akce. Ráda si od nich beru ještě nějaké věci jako těstoviny, pečivo, tyčinky, těsto na pizzu a další, super je to i na dovču třeba. 🙂

  • #512189
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já jsem zhubla až když jsem začala pravidelně cvičit. Našla jsem si skvělé fitko v Brně a vyloženě mě to tam baví (chodím na lekce jógy a fit dance) a cítím se potom vždycky skvěle. Navíc jdu po cvičení vždycky ještě do wellness a bazénu co tam mají, je to fakt super 🙂

    • #512379
      M
      Majdinkaa
      Účastník

      No to mi prosím tě řekni, kde to v Brně je? To bych se tam šla hned zapsat, zní to skvěle 🙂

  • #511792
    M
    MakMak
    Účastník

    No, já jsem změnila životní styl… Komplet stravu… Ale musím se přiznat, že jsem brala nějaké doplňky na podporu hubnutí 🙂 To mi pomohlo hodně.

  • #434679
    B
    Belusha
    Účastník

    Upravit stravu a makat makat makat. Nic není zadarmo. chodila jsem do fitka do města a pak cvičila i doma, začala jsem na rotopedu a prostě jsem jezdila a jezdila 🙂 🙂 a taky není pravda že při správné dietě nemůžeš jíst sladké… jedla jsem oříšky a kokosovým cukrem slazené musli 🙂 jediné, co asi nejde, je shodit přebytečnou kůži… na to jsem musela na operaci, nezůstaly po tom ale viditelné jizvy, takže jsem ráda 🙂 🙂 tady je k tomu nějaké info https://www.medicomclinic.cz/liposukce

  • #434301

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Na potlačení chutě na sladké je dobrý chrom,také jsem ho brala vyzkoušej tento https://www.rpshop.cz/chrom/chrom-zeleny-caj-vlaknina

  • #434204
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahoj rozhodla jsem se, že budu hubnout a daří se mi to.Mám ,ale problém s chutěma na sladké a nevím co s tím.Budu ráda za každou dobrou radu.

  • #434169
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Také mi hodně pomohly slim koktejly od chiashake.cz

  • #433082

    Tak jsem si ty koktejly pořídila.Snad mi to pomůže.Musím se do toho pořádně opřít hned od ledna.

  • #433062

    Začni pořádně makat, uprav  si určitě stravu a pořid si slim koktejly chiashake.Já mám s nimi výbornou zkušenost.Podařilo se mi sundat přebytečná kila

  • #432737

    Ahoj jsem silnější postavy a ráda bych s tím něco udělala.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist