Boobie Tapes

Femina.cz > Fóra > Móda > Boobie Tapes

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Lane Janny a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517629

    Lane Janny
    Účastník

    <span style=“box-sizing: border-box; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; vertical-align: inherit; outline: none !important;“>Have any of you ladies used boobie tapes? </span><span style=“box-sizing: border-box; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; vertical-align: inherit; outline: none !important;“>Just now, while browsing Instagram, I had the idea to test them out with a naked back under a wedding gown. </span><span style=“box-sizing: border-box; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; vertical-align: inherit; outline: none !important;“>The first appears to be limited to, say, wearing a tank top during the day, leaping, and so forth. the assault of onent. </span><span style=“box-sizing: border-box; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; vertical-align: inherit; outline: none !important;“>Defend your hoop against the opposing squad.</span>

    Basketball stars<a

  • #517628

    Lane Janny
    Účastník

    Have any of you ladies used boobie tapes? Just now, while browsing Instagram, I had the idea to test them out with a naked back under a wedding gown. The first appears to be limited to, say, wearing a tank top during the day, leaping, and so forth.the assault of onent. Defend your hoop against the opposing squad.

    <span style=“background-color: transparent; color: #000000; font-family: ‚Times New Roman‘, serif; font-size: 12pt; white-space-collapse: preserve;“>basketball stars</span>

  • #512307
    k
    koralovka85
    Účastník

    Ty chrániče se kup bez debat, bez toho být nemůžeš, mohla by sis ublížit. Orny to vyloženě i doporučuje používat pouze s tím. Jsou buď textilní pro malé dvorce nebo potom i tyto https://www.boobietapes.com/nase-novinky/cover-my-nipples-odted-budou-tve-bradavky-v-bezpeci-/, ty jsem pořizovala já, jsou pro holky co mají větší dvorce. Ale za mě je to i lepší aby nebyly vidět vyloženě bradavky třeba. Určitě je pořiď a při sundávání nestrhávej, ale použij olejíček, drží dost pevně.

  • #511223

    Díky za tip, holky. Já doporučuji i ty chrániče bradavek, pokud máš citlivý bradavky, já si je pod to taky dávám.

    • #511231
      S
      Sofinka
      Účastník

      Děvčata, já v nich strávila celej sůj svatební den a drželo to na místě, netáhlo to, manžel sice byl trochec překvapen, když mě svlékal při první svatební noci z šatů, ale zvládl to dát dolů i on, docela se mu to paradoxně i líbilo 😀

      • #512544
        M
        MakMak
        Účastník

        Ty chrániče pod boobietapes určitě koupit a nosit… Jsou na víc použití, není to jednorázovka 🙂 Při správné péči vydrží 🙂

  • #511198
    A
    Alecca
    Účastník

    Hele já na to taky koukala a zkusila jsem to. Zkusila jsem to pod sako a ještě to sako přilepila tou oboustrankou, co mají taky v nabídce, nějak takto https://www.instagram.com/p/Cnti150Lil0/ a hele dobrý, drželo to celej ples i když jsem tančila. Pokud máš citlivější bradavky, tak si kup i ty chrániče bradavek.

     

  • #511167
    z
    zuzanahrobarova
    Účastník

    Holky, zkoušela jste některá boobie tapes? Já na ně teďka koukala na ig, že bych to zkusila pod svatební šaty s holými zády. První jakože jen třeba přes den pod tílko při běžným nošení a hopsání a tak.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist