Bolestivá hráz po porodu

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Bolestivá hráz po porodu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504130
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky, jen bych se chtěla zeptat, zda sis něco pořídila a pokud ano, tak co a jak se ti to osvědčilo? 🙂 Pomohlo?

  • #501984
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj, já jsem si koupila už před porodem na doporučení od kamarádky tento uklidňující sprej https://lansinoh.cz/product/lansinoh-organicky-uklidnujici-sprej-na-hraz-po-porodu/. A musím říct, že jsem ráda, že jsem si ho koupila. Opravdu mi pomohl. Doporučuju.

    • #502817
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Děkuji moc za info. Já se na porod chystám. Hledám info, čím ci porod zpříjemnit a taky hlavně info o tom, co by mi ulevilo od případné bolesti. Na ten sprej mrknu. Na bolest bradavek taky něco mají? Máš to vyzkoušené?

  • #501917
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj holky, máte prosím zkušenost s něčím, co by mi pomohlo od bolestvé hráze po porodu? Nebo jak jste to řešily vy? Děkuji moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist