Audio systém

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Audio systém

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  opand@seznam.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494715

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Velice tam ráda nakupuji.

  • #493399

    Nemáte prosím vás zkušenost s okay ? Vybrala jsem si audio systém tam a potřebovala bych vědět jestli je to spolehlivý eshop ?

    • #494600
      m
      markurka5
      Účastník

      To nemám, ale zkus kouknout na oravu, ti mají taky hodně našlapané elektro.

    • #494281
      K
      Kryska
      Účastník

      Zatím jsem přes ně objednávala dvě věci, a to ledničku a telefonu a nebyl s objednávkou žádný problém. Dala jsem na recenze a všechno proběhlo jak mělo 🙂

      • #494492
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Jak dlouho si na objednávku čekala než ti ji doručili ?

  • #493104
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Nemáte náhodou zkušenost s elektro okay ?

  • #481404
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Orava má audio jo ?? Tak to se podívám, to je pro mě novinka. Koukala ses na recenze ?

    • #481737
      J
      Jarka50
      Účastník

      Ano máme koupili jsme mu tady tohle co tam měli 🙂 http://www.orava.eu/cz/audio-bluetooth-system-capella-capella

      • #482077
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        No já ho nakonec manželovi objednala, mám ho doma zabalené, tak doufám, že bude mít radost 🙂

        • #482561
          J
          Jarka50
          Účastník

          Tak jak si uspěla s tím dárečkem ? Líbil se ? 🙂

          • #482906
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            No audio sklidilo velký úspěch ! Takovou radost jsem upřímně nečekala. Prvně byl teda výslech, co je to za značku, takže jsem mu ukázala jejich stránky a vybral si od oravi ještě televizi 😀 takže pecka

          • #494471
            D
            DendulkaN
            Účastník

            Oni mají jenom eshop nebo se to jejich elektro dá sehnat i v kamenné prodejně ?

  • #481402
    J
    Jarka50
    Účastník

    My doma nic takového nemáme, ale brácha je do toho blázen a s mužem mu kupujeme nové audio, co jsme viděli na eshopu oravi, tak doufám, že s tím bude spokojený.

  • #481193
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Jaké máte doma audio systémy ? Manžel by si něco takového přál na Vánoce, tak bych mu chtěla udělat radost, ale potřebuji poradit s výběrem, protože muž si potrpí na kvalitní zařízení a jelikož to s ním nechci probírat, aby nevěděl, že mu to chci koupit, tak potřebuju pomoct jestli tady teda najdu někoho, kdo tomu rozumí aspoň o trošku víc než já.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist