Abdominoplastika

Femina.cz > Fóra > Krása > Abdominoplastika

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514441
    e
    evcasl
    Účastník

    ABClinic teda rozhodně můžu taky doporučit. Byla jsem tam já i moje maminka a nemůžeme si je vynachválit, naprosto špičková péče 🙂

  • #514431
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Zdravím a přeji hodně štěstí. 🙂 Já jsem byla na abdominu u pana doktora Justana. Hodně jsem zhubla a měla jsem hodně vytahanou kůži na břiše a bylo to hodně nevzhledné. Tak jsem se objednala na konzultaci. Teď mám už rok po a jsem strašně ráda že jsem na to šla. 🙂

    • #514595
      a
      andy.blaha
      Účastník

      A ty jsi byla na té mini nebo na celé břicho? Já nad tím také uvažuji, ale pořád se nemohu rozhodnout. Spodní břicho mám hrozné už několik let a trápí mě to. Ten převis mě tam prostě zůstává a nevím co s ním. 🙁 To je v celkové narkóze?

      • #514805
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Ano je a byla jsem na celkové ne na té mini. Ta je opravdu jen na to spodní bříško, ale lepší je ta celková, aby to pak vypadalo všechno dobře. 🙂 Nejdříve jsem byla na konzultaci u pana doktora Justana https://justan.cz/sluzby/plastika-bricha-abdominoplastika, ten my vysvětlil, že v mém případě bude lepší klasická abdomino. Případně se u ní dá udělat i liposukce boků. 🙂

  • #513434
    n
    nanna
    Účastník

    Já jsem byla u paní doktorky Lovětínské, operuje na pražské klinice ABClinic a mám teď bříško jako dvacítka 🙂 všechno se mi naštěstí hojilo dobře, jizva je teď už úplně nepatrná 🙂

    • #514118
      l
      lenana
      Účastník

      Tak jsem byla u paní doktorky na konzultaci a mám termín za měsíc 🙂 nečekala jsem že to půjde tak rychle, ale už se těším, paní doktorka byla skvělá a hned jsem věděla, že jí dokážu stoprocentně důvěřovat. Tak děkuju za doporučení, dám vědět až to budu mít za sebou 🙂

  • #513412
    l
    lenana
    Účastník

    Ahoj všem, mám po dětech opravdu škaredé břicho. Po první se mi to ještě srovnalo, ale po dvojčatech by zůstalo hrozně vytahané a řekla jsem si, že to takhkle nechat opravdu nechci. Můžete se prosím podělit o zkušenosti s plastikou břicha, ke komu jít, jak se to hojí atd.? Děkuji 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist