Femina.cz » Magazín » Celebrity » Mila Kunis: Z Ukrajiny do Hollywoodu

Mila Kunis: Z Ukrajiny do Hollywoodu

Mila Kunis: Z Ukrajiny do Hollywoodu

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 29. 09. 2011

Jak se holka z Ukrajiny stala vycházející hvězdou Hollywoodu? V téhle pohádce najdete něco o štěstí, píli, překonávání překážek, talentu a kráse.

„Být nominovaná na nějakou cenu je pro mě šok. Vždyť pocházím z malého města na Ukrajině!“ vyhlašovala Mila Kunis loňskou sezónu ceremoniálů, kterých se pravidelně účastnila jako hrdá zástupkyně dramatu Černá labuť.

Na Ukrajině se narodila v roce 1983, jako mladší ze dvou dětí učitelky a inženýra. Hollywoodskou hvězdou se mohla stát i díky tomu, že v době, kdy čas SSSR a komunismu už končil, rodina přesídlila do USA. „Mé rodiče chtěli, abychom s bratrem měli budoucnost,“ říká Mila. Když se přestěhovala, bylo jí sedm a neuměla slovo anglicky. Dneska na její živé angličtině není po východoevropském přízvuku ani stopa.

Pan Kunis pracoval všelijak, aby rodinu uživil, maloval domy, instaloval záchody, roznášel pizzu. Jeho dcera se sice novému neznámému prostředí přizpůsobovala těžce (prý každý den brečela, připadala si jako hluchá a němá a z druhé třídy si nic nepamatuje). Zato se dokázala přizpůsobit rychle.

Pomohlo i to, že v devíti ji otec přihlásil na kurzy herectví. O tři roky později si hraním malá Mila začala vydělávat. I když dostala třeba roli mladé verze Angeliny Jolie ve filmu Gia, chytila se hlavně v televizi, díky seriálům Zlatá sedmdesátá a animovanému Family Guy. Za filmy jako Americké psycho 2 nebo Max Payne by se někdo možná spíš styděl. Mila je ale prý hrdána všechno. „“Nelituju žádného svého rozhodnutí. Díky čemukoliv, co jsem dělala, jsem mohla růst, ať už jako herečka nebo jako člověk. A podle mé zkušenosti, nikdy nevíte, jaký film vám otevře dveře.“

Mile dveře otevřela romantická komedie Kopačky, kde si zahrála sympatickou recepční z havajského hotelu, kam se hlavní hrdina přijede po rozchodu uklidnit a kde potká bývalou s novým milencem. „Byla tam tak sexy, nádherná, okouzlující a uvolněná,“ rozplýval se nad jejím výkonem Darren Aronofsky a bez konkurzu jí nabídl roli v Černé labuti.

Štíhlá Mila musela zhubnout, trénovat sedm měsíců baletní pohyby a kroky, překonat vykloubené rameno a další podobná zranění. Nestěžovala si, věděla, že dostala příležitost své kariéry. „Takže když si pak stěžujete, cítíte se tak nějak jako dítě, tak to radši neděláte,“ komentuje těžké přípravy.

Oscara a další ceny vyhrála Milina dobrá kamarádka Natalie Portman, i na Kunis a její roli uvolněné baletky, co svádí hlavní hrdinku, aby si užívala života, ale zbyla část lesku a pár prestižních nominací, třeba na Zlatý globus. A dneska už je v romantických komediích jako aktuální Kamarád taky rád hlavní hvězdou i ona.

Dál zatím neplánuje, užívá si, kam se dostala. „Tenhle byznys není hra šachů, spíš dámy. Nemůžete myslet pět tahů dopředu, protože to není možné. Teď jsem v pozici, kdy nemusím pracovat jen proto, abych pracovala. Takže můžu čekat na projekt, který chci dělat. A to je vlastně to, co zrovna dělám,“ pochvaluje si spokojeně sexy sympaťačka.

Další fakta o Mile Kunis:

Narodila se v srpnu 1983 jako Milena Markovna Kunis.

Od roku 2002 do konce loňska chodila s bývalou dětskou hvězdou Macaulayem Culkinem. Od té doby vyvrací drby, že je víc než kamarádka s Justinem Timberlakem, kolegou z Kamarád taky rád.

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
24. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
05. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 10. 2011 kralicek herečka (reakcí: 0)
03. 10. 2011 11789 Mila Kunis (reakcí: 0)
01. 10. 2011 doublefantasy viděla (reakcí: 0)
30. 09. 2011 Nomi :) (reakcí: 0)
29. 09. 2011 cadouas Mila Kunis (reakcí: 1)
29. 09. 2011 pepina . (reakcí: 1)
29. 09. 2011 helenadon země (reakcí: 0)
29. 09. 2011 Daniela76 Mila Kunis (reakcí: 0)
29. 09. 2011 ivetinkav - (reakcí: 1)
29. 09. 2011 mistrix Mila Kunis (reakcí: 0)
29. 09. 2011 Zuzana2403 Mila Kunis (reakcí: 0)
29. 09. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist