Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 52.týden od 24.12. do 30.12.2012

Jaké bude sváteční obodobí? Bude klidné a pohodové, nebo vás čekají zvraty, návštěvy milé i nemilé nebo dokonce láska? To vše a mnohem více se dozvíte v našem horoskopu…

Slunce je v Kozorohu.
Merkur prochází znamením Střelce. Setrvá zde do 31.12. kdy odpoledne vstoupí do Kozoroha.
Venuše je ve Střelci, kde setrvá do 9.1.2013
Mars je opustí Kozorohu. 26.12. a vstoupí do Vodnáře.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc dorůstá…V pátek 28.12. nastane v 11.21 hodin úplněk v Raku. Poté měsíc začne ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Atmosféra Štědrého den vás přinutí vrátit se k tradicím vašich předků, rodičů, prarodičů. Vzpomenete si na všechny rituály, které během tohoto dne dodržovali. Uprostřed týdne se nenechte rozhodit bojovností jednoho člena rodiny. Jeho problém řešte s úsměvem na tváři, tím vrátíte dotyčného opět na zem, přestane si vyskakovat. Ve dnech víkendu pocítíte přetlak, takže pravidelně vyrazíte na procházky do přírody, vůbec nelze vyloučit, že začnete cvičit.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
V první polovině týdne se dokážete skvěle ovládat, takže když například děti něco vyvedou, mávnete nad tím rukou. Velkoryse se budete chovat i k příbuzným, ale pokud vám něco někdo z nich dluží, neodpustíte si slovně rýpnout. Sice se dotyčný bude tvářit, jako kdyby kousl do kyselého jablka, ale vypůjčené vám vrátí, a je jedno, zda se bude jednat o věci či peníze. Po svátcích budete mít pocit, že vám rupne hlava, protože vám až příliš často bude zvonit telefon, ale vždy vás dobije energií procházka na čerstvém vzduchu a následná teplá koupel.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Ve dnech až do středy si připomeňte, že každý nemá tak pohotové myšlení, a hlavně stejný smysl pro humor jako vy. Občas totiž někoho svými proslovy zaskočíte, šokujete! V druhé polovině týdne se budete muset věnovat financím. Nelze vyloučit, že se před novým rokem budete snažit splatit všechny dluhy, a v tom vám pomohou rodiče, prarodiče, a to finančním darem, který vy obratem zanesete do banky. V neděli si dávejte pozor na jazyk, protože naštvat můžete svou drahou polovičku, ale stejně tak příslušníka dopravní policie!

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Snažte se až do středy nemhouřit oči nad tím, že se někdo v rodině chová jako neřízená střela. Ve vás se totiž začne hromadit vztek, a naprosto nečekaně vybouchnete v druhé polovině týdne. Takže vše, co se vám nebude líbit, řešte hned! Pokud máte v posledním období pocit, že na vás zapomněla štěstěna, v druhé polovině týdne se přesvědčíte, že tomu tak není, protože se vám bude dařit na co sáhnete, dokonce podnikatelé budou slavit nečekaný, patrně finanční úspěch!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Dávejte si velký pozor, abyste si v první polovině týdne nevykoledovaly nějakou patálii s úřady. Může to být riskantní jízda, ale i halekání s přáteli na ulici, co by mohlo z vaší peněženky vytáhnout nemalou částku. Ve dnech okolo pátku zalezte do postele nic neřešte, relaxujte, odpočívejte. Stejně budete mít pocit, že se z vás vytrácí  energie. Ta se vám do žil vrátí opět v neděli, a vůbec nelze vyloučit, že se nečekaně rozhodnete cestovat na opačný konec republiky.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Během Štědrého dne si stihnete popovídat se všemi členy rodiny. Nakouknete i do jejich soukromí, protože se jich budete ptát tak fikaně, že se dokonce dozvíte nějaké tajemství. Vaši přátelé ožijí v druhé polovině týdne. Ale velkou radost z toho mít nebudete, protože s nimi začnete trávit veškerý volný čas, a doma z toho bude pořádné pozdvižení. Humor vás přejde v neděli. Nebudete se cítit zdravotně v pohodě, a únava vás přinutí zalehnout do postele.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
I když se budete snažit trávit Vánoce s rodinou, jedno setkání vás přinutí během Štědrého dnes vyrazit ven a popovídat si s jedním člověkem. Důvod bude prostý, něco vám dluží, a na dlouhou dobu se vám ztratil ze života. Až do pátku raději nesedejte za volant. Když u vás zazvoní pošťák, může vás pořádně překvapit obálkou s červeným pruhem. Nepanikařte, ale okamžitě si sjednejte schůzku s advokátem, železo se má kout, dokud je žhavé!

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Během svátků k sobě pozvete i příbuzné, které nemáte v oblibě, ale řeknete si, že by prostě rodina měla být pohromadě. V druhé polovině týdne navštívíte velmi neobvyklé, možná něčím památné místo. Nebude vám ale jasné, proč vám naskočila husí kůže. Tak nakouknete do moudrých knih, abyste se dozvěděli víc o jeho historii, a možná zjistíte, že se tam v dávných dobách konaly tajemné rituály.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Snažte se hned zkraje týdne nepřejídat, a když vyrazíte na procházku, pořádně se oblečte, i když bude svítit Slunce skoro jako na jaře. Bude stačit malý větříček, a začne vás trápit kašel. Na nevěru zapomeňte uprostřed týdne. Úplně ideální atmosféra ve vašem intimním partnerství sice nebude, ale to neznamená, že si můžete odskočit na cizí dvoreček! Koncem týdne vás může zaskočit pojišťovna nebo finanční úřad malým nedoplatkem. Hned dluh zaplaťte, ať do nového roku vstoupíte s čistým štítem!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Během svátků buďte aktivní, pochlubte se vším, co dovedete. Budete mít tendenci postávat v koutě, a když se s ostatními nebudete ani bavit, začnou mít pocit, že máte nějaké problémy. Bombardovat vás začnou dotazy na tělo, což by vám bylo nepříjemné. Ve dnech okolo pátku budete muset řešit mezilidské vztahy. Vaše tvrdé, studené jednání někoho dožere, a tak vás zkritizuje, že se vám možná zatmí před očima. Nakonec ale uznáte, že jste jednali neadekvátně situaci, a když se omluvíte, zažehnáte otevřený konflikt.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Když se vám do rodiny vloudí opět příbuzný, který v minulosti dělat všem jenom ostudu, objímat se s ním v žádném případě nebudete. Dáte si čas na rozmyšlenou, protože věřit mu nebudete ani slovo. Na nezadané se usměje uprostřed týdne štěstí, takže Silvestr sami trávit nebudete. Má to ale jednu podmínku. Že si nenecháte do svého soukromí zasahovat nikým z venčí. Možná to bude někdo z přátel, kdo se vás pokusí od nového vztahu odradit.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Nedá se vyloučit, že během Štědrého dne budete cestovat. Možná si uvědomíte, že máte ještě málo dárků, anebo navštívíte příbuzné. Až do soboty se všechno bude točit okolo rodiny, dětí. Hlavně se ale snažte ve prospěch svých blízkých nezanedbávat kariéru. Kolovat okolo vás již bez toho budou mezi kolegy divné řeči, tak si nejdřív splňte svoje pracovní povinnosti, a až poté se věnujte zábavě. Když totiž na něco zapomenete, nahrajete někomu z kolegů na smeč, a začne o vás trousit mezi ostatními, že na vás není spolehnutí.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
24.12.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist