Zvládne to?

Ahoj Sáro, nedávno jsem vám psala do online poradny ohledně jednoho muže. Dnes za mnou přijel a řekl mi, že to všechno se stalo kvůli tomu, že má opět rakovinu jater. Nedávno mu to lékaři potvrdili. Nechtěl mi to říkat po telefonu, proto za mnou přijel. Je to pro mě šok, neumím si představit že tu prostě za pár měsíců už nebude. Teď chce trávit co nejvíce času s rodinou, což naprosto chápu. Nevím, jak se s tím faktem mám vyrovnat. Takového jako on už nepotkám, rozumněli jsme si ve všem. Nevím, zda na takové otázky odpovídáte, ale je nějaká šance, že by to zvládnul? Já narozena 5.6.1995, on 20.1.1992.

Odpověď

Ahoj. Na jeho život odpovídat samozřejmě nesmím, ale to již víš – nejsi tady nová, ale chápu, že bys ráda zůstala součástí jeho života atd. Stačí, když se naučíš respektovat jeho přání, něco jste si vzájemně dali a teď je potřeba jít dál. Držím ti prsty, snaž se co nejvíc zůstat ve svém "středu" a nebojovat s okolními vlivy, ať se děje cokoliv, vždy to má svůj význam a důvod.

29.9.2020 4:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist