Zuzana Belohorcová: Posh život na Floridě

Není to tak dávno, co atraktivní moderátorka Zuzana Belohorcová dokončila stavbu luxusní rezidence na pražské Bertramce, mnoho času v ní ale netráví. Celou zimu strávila s rodinou na Floridě a na podzim se tam chystá znovu.

Pětatřicetiletá blondýnka ze Slovenska, která u nás vešla ve známost díky moderování lechtivého pořadu Peříčko, si uměla najít dobrou známost. Jejímu  příteli Vlastovi Hájkovi se daří v podnikání jak v Čechách, tak v Americe, a na nedostatek peněz si rozhodně nestěžuje. Na stavbu pražské vily za 15 milionů korun si nemusel brát žádnou hypotéku. „O peníze jsem se staral hlavně já a jsem rád, že jsme to zvládli,“ nezapomněl se pochlubit novinářům Hájek.

A když už nákladnou stavbu sám sponzoroval, sám také rozhodl o její podobě a interiéru. Vyslyšel ale Zuzanino přání mít velkou šatnu a ložnici s obrovským úložným prostorem, aby si měla kam ukládat haldy nakoupeného oblečení a bot. A těch se jí doma kupí čím dál víc právě díky pobytu v USA. „V Americe jsou nákupy skvělé a na rozdíl od nás jsou tam všechny věci za pětikorunu,“ nechala se slyšet. Že by pražská vila nakonec sloužila jen jako úložiště nahromaděných nákupů? Za patnáct milionů je to docela luxusní sklad.

Oba partneři si ale pochvalují hlavně teploučko, kterého je na Floridě dostatek i v období, kdy naše kraje sužují plískanice a mrazy. To byl asi hlavní důvod, proč se rozhodli Prahu na zimu opustit. I když… Zuzanin partner podal vysvětlení pragmatičtější: „Letos jsem poprvé v životě nemusel kupovat zimní kola,“ uvedl pro bulvár a zaliboval si, kolik peněz ušetřili za topení. Když si to pak jako správný businessman všechno propočítal, ušetřená suma se prý rovnala cenám letenek.
Škoda jen, že si moc neužije dvou velikých krbů, které si na vlastní výslovné přání nechal postavit v pražském domě.

Zuzana v současné době žije hlavně pro svou roční dceru Salmu. Ta udělala první krůčky na pláži místo na sněhu. Mateřství Zuzaně svědčí a užívala si i těhotenství, což doložila mimo jiné odvážnou fotografií, na které pózuje nahá jako slavná Demi Moore. Inspirace hollywoodskými hvězdami je ostatně pro slovenskou moderátorku typická. Svědčí o tom například jméno, které s partnerem nechali zapsat dceři do matriky. Malá Salma dostala nepřechýlené příjmení po otci „Hájek“, takže je vlastně jmenovkyní exoticky vyhlížející herečky Salmy Hayek. Kdo ví, jaká bude Zuzanina další cesta? Třeba zkusí prorazit v Hollywoodu. To jí snad partner schválí, vzhledem k tomu, že v Kalifornii zimní pneumatiky také neupotřebí a za topení ušetří stejně jako při pobytu na Floridě…

13.4.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist