Zpevňujte VŠECHNY svaly! Posílený Kegelův sval pro sílu opravdového prožitku…

Dle statistik potřebuje muž k dosažení orgasmu necelé dvě minuty. Většina ženy dosahuje orgasmu po pěti minutách, jiné potřebují dvojnásobek času, ale pro některé se zkrátka čas zastavil. Trpíte bolestí v kříži, neudržíte moč, právě jste si pořídila miminko, orgasmus znáte pouze z vyprávění Potom máte pravděpodobně povolené pánevní svaly, o kterých se sice často hovoří, ale na které se stejně často zapomíná. Konkrétně Kegelův sval, pruh svalů, který podpírá pochvu, močový měchýř a konečník, působí na nervová zakončení na poměrně důležitých místech. Je proto nasnadě zaměřit se na jeho správné fungování. Naučte se používat své vaginální svaly, váš partner to za vás neudělá!

Pokud trpíte malou citlivostí v pochvě, logicky nemůžete prožívat uvolnění energií, kterému cvičně říkáme orgasmus. Naopak, chcete-li zavést hmmm… jakousi pravidelnost do vašeho intimního života, zaveďte ji přitom i do každodenního režimu. Váš program nebude narušen, jelikož pánevní svaly můžete posilovat při jakékoli rutinní činnosti.Jak Stahujte vaginální svaly (ano to jsou ony .-) nejprve pozvolna.Zvyšujte intenzitu a zrychlujte.Stáhněte svaly „na doraz“ a vydržte nejprve deset sekund.. půl minuty… budete se stále zlepšovat… Zopakujte si všechny tři série, alespoň ještě jednou. Najděte si vlastní systém.Zkuste brát toto cvičení stejně přirozeně jako návštěvu toalety. Chcete-li pít, musíte čůrat, ne .-) Cvičit můžete kdykoli. Není žádná norma, která by vám nařizovala počet opakování, ověřený způsob je – Síla zvyku: osvojte si nejprve 20 opakování pětkrát denně, kdykoli během dne. Po týdnu najeďte na 50 opakování a začněte opravdu cvičit. Pokud nemůžete zároveň počítat a věnovat se čemukoli dalšímu, stačí kouknout na hodinky: Co třeba pět minut pětkrát denně, ať se to dobře pamatuje .-) Zkrátka máte otevřená vrátka na cestě rozkoší. Nechejte se doprovázet partnerem, který vám za to stojí a trénujte společně, i každý zvlášť – i pánové totiž nechávají své povolené podbřišky z Bůhdarma zahálet!.-) Plus pro vás: Pokud jste četli článek o žvýkačkách, potom jistě víte, že žvýkání je po celá tisíciletí považována za způsob relaxace, jelikož blahodárné „mletí pantem“ uvolňujte svaly, která jsou ve stresu napínány. Podobně funguje i váš stresor hluboko v nitru. Klidně dýchejte, přitom opatrně svírejte a povolujte „Kegela“, není vám lépe PS: Potřebujete motivaci Překvapte ho! Máte tušení za jakou vás bude považovat sexuální bohyni, když ovládnete naprosto jednoduchou sexuální techniku, která pozvedne nejen vaše zdraví, ale také sebevědomí a Bůh ví co ještě… .-)

19.9.2006 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist