Žofín si užil nevěsty něžné i vášnivé. Lilian Sarah Fischerová je jako oheň!

Téměř devět set diváků, se nechalo na počátku března doslova módně ohromit velkolepou podívanou nádherných šatů, žen, hudby a velkých gest, která doslova mohou zachraňovat lidské životy.
Po molu se nosily pohádkové róby, ve kterých by se jistě ráda vdávala leckterá z nás. Dražily se jak šaty, tak i diamanty, a protože atmosféra byla nakažlivá, žádalo se o ruku, aby se vydražené šperky rovnou navlékly na prsteníčky!
Velká módní show spojená s charitativní dražbou svatebních šatů představila také vášnivé kolekce „Gipsy world a exclusive casual“ inspirované ohnivou cikánkou.

Druhá česká vicemiss Lilian Sarah Fischerová nám předvedla své taneční vystoupení ve stylu cikánky.

Jaroslav Svěcený navodil tím tu správnou slavnostní atmosféru na další část přehlídky, kde byly představeny společenské modely. Jaké barvy jí vládly Zlatá, bílá, černá – pozor, ani jedna z nich by neměla chybět v žádném elegantním šatníku na příští rok! Nesmí chybět výrazná bižuterie.

Den D hodina H

Kolekce svatebních šatů, které jsou opravdovou srdeční záležitostí Jiřiny Tauchmanové, vítězky soutěže Svatební šaty roku 2003.

Tip feminy: Kdo říká, že móda je nuda, pak se nesetkal s Jiřinou Tauchmanovou…

Ti, kteří chtěli svým ženám udělat radost, se mohli zapojit do závěrečné dražby. Tentokrát se dražil v podstatě svatební komplet – nejprve to byl prsten od společnosti Diamonds International Corporation. Prsten ze žlutého zlata s diamanty, jehož hodnota je 15 000,- Kč, byl téměř vydražen za „pouhých“
20 000,- Kč, do dražby se ale zapojilo mužské ego a dobré skutky a konečná částka byla 40 000,- Kč, z čehož se mohl radovat ředitel motolské nemocnice, pan Miloslav Ludvík.

Zbrusu nový majitel prstenu cítil potřebu svou koupi neprodleně využít… „Dnes, když jsem viděl, jak probíhá dražba, když jsem se do ní zapojil, cítil jsem, že chci udělat to, k čemu již nějakou chvíli hledám vhodnou příležitost – rád bych požádal svou dlouholetou partnerku o ruku.“

V průběhu celého večera probíhala sbírka i mezi diváky, a tak celkový výtěžek dražby dokonce překročil hranici
200 000,- Kč,

Spokojenost a úsměvy na všech stranách a gratulace feminy!

Módní informace Zuzky Kadaníkové

13.3.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist