Znovu mám radost ze svého těla!

Ač je mateřství krásné, jeho začátky poznamenají tělo snad každé ženy. Velkou změnou prochází zejména vzhled prsou, který je ovlivněn jak těhotenstvím, tak kojením. Proto asi nikoho nepřekvapí, že jsou to často právě mladé maminky, které se začnou aktivně zajímat o možnosti estetické úpravy prsou. Podobně tomu bylo i u známé fotografky a influencerky Terezy Šulc. O navráceném sebevědomí a radosti z krásných prsou se s vámi podělí v tomto článku.

tereza-3-1100x618.jpg Zdroj: https://www.instagram.com/terezasulc/

Kojení se podepsalo i na sebevědomí

Pro zvětšení prsou jsem se rozhodla po ukončeném kojení druhého dítěte. Prvorozenou dceru jsem kojila do 3 let, byla na kojení závislá a strašně špatně se s tím loučila. Pak se narodil syn, takže jsem v kojení pokračovala ještě rok. To znamená dlouhé 4 roky kojení. Z plných trojek se postupně staly prázdné pytlíčky, nemluvě o striích a poklesu. Byla jsem z toho dost smutná a mé sebevědomí na tom nebylo nejlépe.

V rukou skvělého doktora

Rozhodla jsem se svůj problém řešit. Byla jsem na několika konzultacích u různých lékařů. Chtěla jsem znát více medicínských názorů. Nakonec jsem se rozhodla pro pana doktora Slaninku z Premier Clinic. Měl skvělé recenze a vyhovoval mi i po lidské stránce. Byl opravdu moc milý, líbily se mi jeho operační výsledky, tak jsem neváhala. Pan doktor mi na konzultaci navrhl kulaté implantáty Mentor s extra vysokou projekcí. S výběrem jsem dnes moc spokojená, má prsa mají krásný tvar a jsou příjemně pevná.

Podpora rodiny

Co jsem dost řešila, byla rekonvalescence. Se dvěma malými dětmi dodržovat klidový režim není úplně snadné. Dcera má 4 roky, s ní už je možné se na ledasčem domluvit, komplikovanější je to se synem, kterému je rok a půl. Podle rad pana doktora by pacientka během rekonvalescence neměla tahat nic, co má víc než 2 kg na jednu ruku. Snažila jsem se se to dodržovat, nechtěla jsem si zadělat na problémy, jako je serom nebo zánět. Takže opravdu první 2 týdny jsem děti nezvedala a nenosila. Manžel byl se mnou doma první týden, druhý týden babička a 3. týden jsem už opatrně malého zvedala z dřepu. Fyzicky mi bylo dobře asi už 10. den, ale opravdu doporučuji se nepřepínat. Určitě se nevyplatí zadělat sina problémy.

Ze sebe i z rozhodnutí mám radost

Operaci jsem podstoupilav dubnu, nyní jsem po rekonvalescenci a mám před sebou závěr léta, takže si užívám plavky, tílka, šaty s výstřihem. Konečně mám na hrudníkuco ukázat! Ženám, které váhají nad zvětšením prsou, bych vzkázala, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě a šla bych do toho klidně znovu. Cítím se žensky a svým způsobem i vnitřně silnější.

Tereza

https://www.instagram.com/terezasulc/

MUDr. Igor Slaninka

Paní Tereza vzala své rozhodnutí opravdu vážně a zodpovědně, o augmentaci se zajímala do detailu. Na konzultaci jsme vše pečlivě probrali. Paní Tereza je velmi štíhlá a má drobný hrudník, proto jsem v jejím případě zvolil kulaté implantáty Mentor Xtra o objemu 325 ml, které dodají potřebný objem i v horním kvadrantu prsou a minimalizují vlnění. Implantáty jsou uložené pod svalem.

O lékaři

Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie. MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů včetně zvětšení prsou, lipotransferu nebo liposukcí. Je uznávaným specialistou v oboru plastické chirurgie především díky operačním výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi. Aktuálně působí jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK, je také důležitou osobností lékařského týmu pražské Premier Clinic, kde provádí celé spektrum estetických operací.

9.9.2021 10:37| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětimateřstvíšaty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist