Znáte dobře cizí slova?

Existuje dakryfilie u slonů? Už máte podanou přihlášku do klubu skatologů? Není někdo z vašich kolegů akrotomofil? Už vás počastoval váš milý římskou sprchou? Jaký je rozdíl mezi bděním a bzděním? Víte, že Ludvík XIV. byl klysmatýrový fanatik? Mají nasofilové často virózu? Jste hierofil a nepouští vás do kostela? Nedivte se. Je retifista příbuzný pedofila?

Pokud myslíte, že jsme si tentokrát na vás připravili test z kategorie Znáte dobře cizí slova?, nejste daleko od pravdy. Mnohem blíž správné odpovědi jsou však ti z vás, kteří tuší, že dnes bude řeč o sexuálních úchylkách, a to ne jen tak ledajakých, ale velmi bizarních.

Na světě je jich nepočítaně, teď máme na mysli počet nejrůznějších druhů úchylek, které dokážou někoho vzrušit. Slovo někoho je zde použito zcela trefně, neboť takových, kteří by pocítili vzrušení při pohledu na robota, anebo jediné, co je kdy vzrušilo, byla kastrace, asi opravdu není mnoho. Dost těžko by byly v tomto směru výsledky veřejného výzkumu směrodatné. Takže nám nezbývá, než uvěřit, že zkrátka bizarní sexuální úchylky tu byly, jsou a budou bez ohledu na to, zda se kdokoli z nás s nimi za svého života nebo po něm setká.

článek

No ale je čas vrátit se k našim otázkám z úvodu. Zda existuje dakryfilie? Existuje, to je nesporné a dokázané, avšak u slonů tento jev ještě, pokud víme, nikdo nikdy nezkoumal. Dakryfilie by se dala zařadit pravděpodobně k těm nejméně nebezpečným úchylkám. Jedná se totiž o chorobnou touhu nechat se rozbrečet z důvodu ponižování. Sloni brečí, stejně jako my lidé, to je fakt. Ale nikomu dosud žádný slon na otázku, zda pláče dobrovolně, neodpověděl.

A zda přijímá klub skatologů nové členy? To se nám taktéž nepodařilo zjistit. Není totiž ani jisté, že by se nějaký takový klub někdy někde zakládal. Ale v dnešní době všudypřítomných telefonů to bude mít leckterý skatolog velmi jednoduché, aby se vzrušil, nemusí být zrovna člen klubu. Postačí mu k tomu, když mu jeho uchu zalahodí váš hlas, on se u toho zcela v pohodě udělá.

Taky už máte delší dobu podezření, že váš kolega by si raději nechal ruku uřezat, než by vám pomohl dodělat tu urgentní práci, co vám včera šéf zadal? Neobviňujte kolegu z lenosti, třeba za to může jeho chorobná touha nechat si jako správný akrotomofil amputovat ruku. Jinak by vám přece určitě s prací pomohl, ale myslí jen na to, jak si tu ruku nechat co nejrychleji oddělit od vlastního těla.

článek

Už se po dni v parném létě neskutečně těšíte do sprchy? Pravděpodobně ale nemáte na mysli tu římskou, že? Její druhé a mnohem výmluvnější označení je emetofilie. Jedná se vlastně o ukojení zvracením. Je to jedna z oblíbených forem sexuálního ukájení používaných sadomasochisty.

Pokud vám rudnou tváře a stoupá tlak, když vidíte v cirkusové manéži nebo kdekoli jinde klauna, pravděpodobně jste klaunofilka. Asi vám bude jedno, že jeho nos je červený a umělý. Jestliže jste však nasofilka, budete to mít těžké.  Možná vás bude stíhat jedna viróza za druhou, neboť váš stejně založený partner na vás kýcháním pravděpodobně přenese kde co.

Tak co, setkal se někdo z vás někdy s některou výše zmíněnou formou sexuální úchylky? Pravděpodobně ne. Ale možná tomu bude jinak v případě setkání s akvafílií, kdy sexuálně vzrušující je pro někoho už jen samotná představa sexu pod vodou, anebo v případě pyrofilie, kdy si marně lámete hlavu, proč ten sousedovo kluk každou chvíli zapálí na poli jinou kupku sena a tváří se u toho jak u vytržení.

Foto zdroj: profimedia.cz

15.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist