Známe 5 ženských otázek, které muže dohánějí k šílenství!

Že ženy někdy mluví až moc? To není jediná věc, která mužům tolik vadí! Mnohem horší jsou prý některé ženské otázky, na které prostě podle pánů neexistuje ta správná odpověď. Na co se tedy doma raději nikdy neptat, aby nevzniklo zbytečné dusno?

Ano, rozdílnost mužů a žen zkrátka nezná mezí! Co jednomu přijde naprosto normální a přirozené, ten druhý jen těžko chápe. Proč jedno pohlaví to druhé asi nikdy nepochopí? A proč mužům tolik vadí tyhle ženské dotazy? Ušetřete si nervy a radši se neptejte na tohle:

1. „Miláčku, jaké šaty mi sluší víc?“ 

Tohle platí za nežádoucí otázku číslo jedna! Proč? Zkuste se zamyslet. Když vám váš drahý odpoví, že si máte vzít ty modré, spustí to další debaty o tom, jestli mu v těch druhých připadáte tlustá. Jaký bude výsledek? Vy budete mít po náladě a váš milovaný po delší kapitulaci prohlásí, že vám sluší všechno. A stejně se budete muset pro ten správný oděv rozhodnout vy sama. Takže proč si tohle všechno neušetřit? Pochopte, že muži jsou na tuhle otázku přímo alergičtí!

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 89 %

2. „O čem přemýšlíš?“ 

To je taky kapka, která umí spustit pořádný liják! V čem je problém? Až se zeptáte na tok myšlenek svojí polovičky a ona vám na to poví, že nemyslí na nic, v hlavě budete mít sto a jednu pochybnost. Přece to nejde… Na nic nemyslet… Že by myslel na jinou? Tak o tomhle přesně budete přemýšlet zase vy. A zkazí to den oběma, neboť prozíravý muž přesně ví, kam svým nechápavým výrazem směřujete. Musí něco vysvětlovat a přitom by tak rád měl svůj klid!

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 80 %

článek

3. „Vezmeš si mě někdy?“ 

Zvídavá otázka, s jejíž pomocí se ženy snaží získat informace, jak na tom ve vztahu jsou, je paradoxně velmi nefunkční. Hlavně v případě, kdy jste ve vztahu teprve na začátku a třeba spolu ještě ani nebydlíte. Váš milovaný bude mít pocit, že jste buď zoufalá, když po měsíci známosti už přemýšlíte, koho pozvat na svatbu, nebo že ho do něčeho nutíte – a jemu se na krku už pomalu stahuje pomyslná oprátka. V každém případě to nadělá víc škody než užitku!

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 99 %

4. „Líbí se ti moje nejlepší kamarádka?

Další skrytá bomba ve zdánlivě nevinné otázce. Když nad tím popřemýšlíte více do hloubky, co vlastně chcete, aby vám na to váš partner pověděl? Když se přizná, že se mu líbí, možná vás přepadne žárlivost, která se může podepsat i na vašem přátelství s tou dotyčnou. A jestli se mu nelíbí, budete se donekonečna dožadovat odpovědi, co vlastně má proti vašim přátelům? Co to způsobí? Tichou domácnost. A proto se muži nehrnou do odpovědi…

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 85 %

5. „Co je na mě jiného?“ 

Strávila jste dvě hodiny u kadeřnice a už se těšíte, jak hned ve dveřích ohromíte svého přítele, který bude unesen tím, jak vám to sluší? A ejhle. Dorazíte domů a žádná „óda na vzhled“ se nekoná? Logicky jste zklamaná, že celá snaha přišla vniveč, a proto se zeptáte, jestli váš protějšek změnu vašeho vzhledu zaregistroval. A je to tady! On bude nervózně tápat, jestli nemáte náhodou nové boty a vy ho nazvete pokrytcem, který je zahleděný jen sám do sebe. Upřímně, komu se tohle ještě nestalo, tak ho to čeká později.

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 89 %

Ještěže bez rozdílů mezi mužským a ženským světem by ve vztazích byla nuda…

A co vy? Napadá vás,  po čem by se žena neměla nikdy pídit? Napište nám o tom do diskuze…

17.7.2014 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: kamarádka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist