Zlořádní šotkové, blázni a šílenosti aneb Nový týden s Feminou!

Znáš to: hledáš nějakou věc a ne a ne ji najít a pak se před tebou objeví ve chvíli, kdy už ji vůbec nepotřebuješ a na místě, kolem kterého denně projdeš asi tak stokrát a dala bys ruku do ohně za to, žes pávě tam hledala nejméně třikrát. Neuděláš nic, zlořádní šotkové řádí prostě všude. I u nás v redakci.

Chyby jsou od toho, aby se opakovaly

A tak se nám prostě občas stane, že uděláme v článku botu a nikdo z nás všech, kterým článek projde rukama, si jí nevšimne. Naštěstí máme vás, milé čtenářky, a vy nám tyhle drobné chybky vychytáte.  A my jsme za to rádi. Koneckonců chybami se člověk učí. A možná bys s tím měla začít i ty, pokud se chystáš podruhé vdávat, měla by sis na to dát setsakra majzla, jinak bys mohla také krutě prozřít. Co ti tu budeme povídat, přečti si článek Co všechno se může stát po svatbě. Jestlipak tam najdeš něco, co na tebe sedí? A nezapomeň se také probrat fotogalerií k němu, pobavíš se u svatebních fotek, které by sis do alba určitě nikdy dobrovolně nedala. 

Bláznivé nápady nás baví

Ano, protože jsou bláznivé. I když v článku s bláznivými kosmetickými procedurami je to i na nás až moc. Fakt bychom na sebe nepatlaly sekret ze slimáka, brr. Ale takové nápady, jak z košile tvého přítele nebo trička po bráchovi udělat stylové kousky, které v klidu vyneseš i na pláž, ty nás baví. Mrkni do článku, který si pro tebe připravila Tereza Čistecká, určitě najdeš super inspiraci. 

Láska, sex a vztahy…

… to nás prostě baví. Jenže ne každá láska je šťastná. Možná tvůj vztah právě prochází krizí a prodělává intimní anorexii. Že nemáš tušení, oč jde? Pak si určitě nenech ujít článek Pavly Jelínkové, kde se všechno dozvíš. A pokud jsi teprve na začátku vztahu, pak možná oceníš článek Lenky Zelnitiusové, která tě naučí, jak zaujmout chlapa, aby s tebou chtěl zůstat už navždy. 

Zábava musí být

Ano, a proto jsme pro tebe přichystali další zábavný kvíz, spolu s ním se vydáme na cesty a chybět nebude ani soutěž.  Tentokrát určitě ne! 🙂

Tak krásný týden s Feminou!

10.8.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist