Zlomil mi srdce…

Dobrý den René, předem moc děkuji za snahu pochopit..S přítelem jsme byli rok a půl, bydleli spolu..milovali se..měli nějaké problémy(on agresi v opilosti, někdy žárlení, nepochopení) ale vše v normálu..Italové oba dva, ale milující se. Před 4 měsíci se se mnou rozešel, že neví a že takhle to asi nemá být, něčím jsem ho naštvala a tak rozhodl, ráno jsem si zbalila věci..popřála mu ať se má hezky a odešla, našla si nový byt..trpěla ale snažila se vše překonat a dařilo se mi to, po měsíci a půl se mi ozval, jak už dál nemůže, že se styděl každý den a vymýšlel, jak mě získat zpět..stručně – 3 měsíce námluv, kupování dárků, skládání básniček, braní mě na dovolenou a snaha mě přesvědčit, že mě chce na celý život, chodili jsme i k terapeutce, bylo vše krásné..nedávala jsem mu nic zadarmo, ale chtěla mu dát šanci mi vše dokázat..přála jsem si ten štastný konec..a snažila se..po 3 měsících zrušil terepetuku, že už utratil všechny peníze..za nás..za mě..řekl, že už to zvládneme sami, nepotřebujeme jí..mě to vadilo, ale přistoupila jsem..je to prý jeho rozhodnutí..začalo se vše kazit, já se bála, že mě znovu opustí pořád..že nebudu dokonalá, nechtěla jsem aby viděl, jak už jsem mu uplně odpustila, tak posledních 14 jsem nejásala ze všeho co udělal, chtěla jsem si trošku držet odstup, začali jsme se mín vídat vzdalovat se..bylo mi z toho smutno a divně, pořád mě ujištoval, že je vše vpořádku, ale každou chvíli se zlobil, že jsem divná a chtěl být víkend sám,nebo pár dní..minulou neděli za mnou měl přijet, volal že je pořád nemocný a nepřijede..a já jestli se něco děje a on nejdřív že ne..potom mi řekl, že se v něm něco zlomilo, protože jsem divná a chovám se ne hezky..ale divně..a že neví jestli mě miluje..slíbil že přijede, žadonila jsem..ale pak mi napsal, že se omlouvá, ale nepřijede..nemůže..od té doby se mi neozval, je to 8 dní..beru to jako rozchod, ale po 2 letech jsem mu nestála za víc, než přestat komunikovat. Strašně mě mrzí, že jsem mu za to nestála a nechápu jak mi mohl stejný člověk zlomit srdce dvakrát za půl roku. Asi má chyba. Měla bych to dořešit já? Moc děkuji..za váš názor.

Odpověď

Ahoj,
vzpomeň si na přísloví o tom slepovaném hrnku, a to jste přesně udělali. Vím, že tě to bolí, ale věř, že ti bude bez něj líp. Udělala jsi velkou chybu, když jsi věděla jaký je, a přesto sis ho opět připustila k tělu. Jednoduše si nejste souzeni a hlavně neudělej stejnou chybu potřetí, byť by ti psal sebekrásnější básničky, zahrnoval tě dárky a vozil po světě. Stejně by ti to jednou vyčetl s tím, že je bez peněz a že za to můžeš ty. Jednoduše si nejste souzeni.

1.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist