Žiju sama a je mi skvěle!

Když se řekne – ona je single, většina lidí jen účastně pokývá hlavou a z očí by se jim dalo vyčíst – chudák holka, asi ji nikdo nechce nebo ji zrovna někdo opustil. Nemusí to být ale vždycky tak. Single život totiž přináší i spoustu výhod.

 

Osmadvacetiletá Monika je atraktivní žena, která má na každém prstu deset nápadníků, žádný z nich ale ještě nenašel klíč k jejímu srdci.

 

I když s někým občas zajde na večeři nebo do kina, vážnou známost nehledá, raději žije sama a svůj svobodný život si nemůže vynachválit. „Když jsem vystudovala, nastěhovala jsem se ke svému tehdejšímu příteli Martinovi, se kterým jsem chodila dva roky.

 

Nejdřív se to zdálo jako idylka, ale brzy se naše soužití proměnilo v peklo. Martin hrozně žárlil a já mu musela dávat hlášení téměř o každém mém kroku. Navíc mi dával najevo, že všechno patří jemu a já přišla jen s igelitkou.

 

A tak jsem si tedy igelitku po několika měsících sbalila a rozhodla se žít sama. V podnájmu jsem se najednou cítila jako v ráji a vychutnávala jsem si samotu,“ vypráví Monika o důvodech, které ji přivedly k tomu vést single život.

 

Celý článek s klady i zápory single života si přečtete v novém Shine zde

 

 

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

27.4.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist