[Ukončeno] Zhubněte do plavek se svým soukromým trenérem!

Vidina dovolené v plavkách se neúprosně blíží a návrháři stále ještě nevymysleli super sexy bikiny sešité z dvaceti metrů látky, ve kterých se skvěle opálíme. Nevadí...

Můžeme to ještě dohnat cvičením. Ale samotným se nám do posilovny nechce a když už tam teda dorazíme, tak pořádně nevíme co dělat. Možná vás už napadlo, že by bylo maximálně super mít trenéra, který za vámi přijde až domů, přinese cvičební nářadí, upraví jídelníček, pochválí vás za to, jak moc jste šikovná, bude vám říkat, jaké děláte pokroky, pochopí, že se vám třeba nechce cvičit a přesto vás bude umět motivovat, pak vás zase hodně pochválí a vůbec to bude skvělý parťák na cestě za vaší vysněnou postavou. My tady jednoho takového máme! A pro vás!

Ten zázrak 🙂 se jmenuje Ondřej Diviš. Je to profesionální fitness trenér, který se zaměřuje na
– zdravotní cvičení
– redukční cvičení
– kardio kickbox
– objemová cvičení

A také na cvičení v nestandardním prostředí, což znamená, že když budete mít náladu, můžete si jít spolu zacvičit třeba do parku.

SOUTĚŽ

Že už chcete začít? Fajn 🙂
Odpovězte na soutěžní otázku a tři z vás získají osobní tréninky doma, konzultaci a přípravu jídelníčku, a také super fitness-video trénink, podle kterého můžete cvičit kdykoli budete mít čas a chuť.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.fitness-trenink-doma.cz

Ceny do soutěže:
1. – 3x osobní trénink, 3 měsíce video-trénink zdarma
2. – 2x osobní trénink, 2 měsíce video-trénink zdarma
3. – 1x osobní trénink, 1 měsíc video-trénink zdarma

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

16.5.2011 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist