Ženy a květiny: Proč nám poskočí srdce pokaždé, když je dostaneme?

Navzdory tomu, že jakožto zástupkyně ženského pohlaví často působíme docela komplikovaně, většinou jsou to právě drobná gesta, co na nás udělá největší dojem. Třeba, když dostaneme květiny.

01-fleurop.cz_-1100x618.jpg Zdroj: Fleurop.cz

Stačí takový jednoduchý, avšak dobře promyšlený počin ze strany mužů a nám se i v ty nejnáročnější dny obrátí nálada o tři sta šedesát stupňů.

Doručovatelé společnosti Fleurop, kteří rozvoz květin dennodenně řeší, to mohou s čistým svědomím potvrdit. A nesejde na tom, zda květinu doručí domů, do práce nebo kamkoliv jinam.

Reakce obdarovaných žen je vždy téměř totožná.

Čím to je, že na nás mají květiny takový efekt? Důvodů je hned několik!

Víme, že na nás partner myslí

Partner nám může zpříjemnit den zprávou o tom, že na nás myslí, nebo tím, že se zeptá, jak se nám daří. Pořádná kytice však zaútočí na všechny smysly.

Moment překvapení, všechny ty barevné květy i to, když si ke kytici přivoníme, v nás vyvolá radostné myšlenky na naši drahou polovičku, které z nás jen tak něco nesetřese.

Čich je navíc úzce spojen s pamětí, a proto se nám právě tyto vzpomínky zaryjí skutečně hluboko a promítnou se do vztahu jako takového.

A nemyslete si, stejně tak jako my, i muži na nás v těchto momentech myslí a radují se z naší spokojenosti. Proč by nám jinak kytici vůbec kupovali?

Vyjádří pocity bez použití slov

Přiznejme si to – valná většina mužů si nelibuje v tom, že by mluvili o svých pocitech. Nemá smysl s nimi válčit, je to prostě jejich přirozenost.

I když se to nezdá, pro nás ženy to znamená velké pozitivum, a to opět v podobě dárků jako jsou květiny. Nemusíme být expertky na květomluvu, abychom na základě zvolených květin pochopily, co nám muži chtějí kyticí naznačit.

Při online objednávce z květinářství Fleurop mohou kytice vybírat podle dominantního druhu i podle příležitosti, pro kterou ji kupují. A pokud se chtějí ujistit, že se k nám jejich zpráva dostane, vždy se nabízí možnost k pugétu přidat i osobní vzkaz.

Čas se na chvíli zastaví

Jen málokdy se nám podaří dosáhnout toho, že bychom odhodily všechny starosti a dovolily si přítomně prožít jediný moment. Když ale držíme v rukou z lásky darované květiny, přesně taková chvíle nastane.

Srdce jakoby se zastavilo, smysly se zaostří a nás zahltí směs emocí – překvapení, štěstí, lásky a radosti. Všechny věci, co nám doposud zahlcovaly hlavu, jdou do pozadí a pro nás alespoň na pár sekund neexistuje nikdo kromě nás, kytice v rukou a partnera, který nám ji daroval.

Nic vzácnějšího než tyto momenty takřka neexistuje. A přesně proto by si pánové měli jednou za čas najít chvíli, aby je svým partnerkám a manželkám dopřáli.

Pokud to tedy někteří partneři čtou – pamatujte na to, že se nemusí jednat o žádnou zvláštní příležitost. S firmou Fleurop můžete kytici objednat a doručit kdykoliv a kamkoliv po světě. Tím, že nebudete čekat na narozeniny nebo Valentýn, svou milovanou o to více překvapíte.

11.3.2021 11:49| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: květiny

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist