Žena jako obchoďák? Žádná zvláštnost! Zkus nastartovat kariéru i Ty!

Obchod už dávno není jen doménou mužů. Ženy se v současném obchodním světě dostávají na výsluní.

Určitě to znáš – obchodní oddělení plné mužů. Přehlídka testosteronu, prostředí, do kterého je velmi těžké proniknout. Naštěstí je to dnes již hudbou minulosti. Doba se mění a počet žen, které se věnují obchodu, vzrůstá. Díky bohu za pokrok a emancipaci. Sice se jako správná žena postaráš o teplo domova, ale také můžeš zkusit život obchodní zástupkyně, který skýtá spoustu dobrodružství. Ptáš se v čem?

Kouzlo práce obchodní zástupkyně

Troufáš-li si na tento druh zaměstnání, počítej se spoustou výhod. Jedná se totiž o typ práce, kde jsou výsledky vidět ihned a každý úspěch je po zásluze odměněn finanční provizí, což je přesně to, co v Tobě probudí soutěživost a dravost. A nebudeme si nic nalhávat, ženy prostě dravé šelmy jsou a v obchodním prostředí jsou jako ryby ve vodě. Dalším pozitivem obchodního „rybníčku“ je naprostá volnost. Je jen na Tobě, jak klientovi danou službu nebo produkt prodáš… Krom toho se v tomto prostředí seznámíš i s mnoha novými zajímavými lidmi, kteří tě mohou ve spoustě věcech motivovat.

Cesta nemusí být trnitá!

Nakročit do světa obchodu a boje o klienty nemusí být složité. Ve společnosti Radiohouse, která představuje nejširší síť profesionálních mediálních konzultantů se specializací na rozhlasovou reklamu v ČR, nabízí v současné době volná místa na pozici obchodní zástupkyně / obchodní zástupce. A hledají osobnost, která je zaujme nejen svým charakterem, ale také neotřelým způsobem svého vyjadřování. Takže právě Tebe! „Radiohouse zastupuje např. Evropu 2, Frekvenci 1 nebo rádio Blaník a chce svůj tým osvěžit novými silami. Hledáme pečlivého jedince, který jen tak nepodlehne stresu a má v hlavě jasný cíl. Být nejlepší,“ vysvětluje Štěpán Ryska, ředitel divize centrálního obchodu.

Pronikněte do světa obchodu! Více informací naleznete na: www.radiohouse.cz

26.10.2017 1:00| autor: Komerční perezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist