Žena Blíženkyně: Bohyně, které muži padnou k nohám

Ženy narozené ve znamení Blíženců jsou něco jako skřítek elf v reálném světě. Neuchopitelné, pohybující se na hranici vrozené zranitelnosti a na straně druhé jdoucí za svými zájmy s urputností býka. Jsou mimořádně talentované doslova na všechno, ale často jim chybí vůle věci dokončovat.

Marylin Monroe byla typickou Blíženkyní, bohyní, ze které muži šíleli a vlastně pořádně nevěděli proč. Málokteré znamení působí na muže tak magneticky, jako Blíženkyně – a to ani nemusí být extra krásná. Ale pozor, umí si vybírat, slizouny nebere!

článek

Není dokonalá, má velká stehna
Je to trochu nadsázka, ale Blíženky mívá postavu sice souměrnou, je ramenatější, ale sama o sobě málokdy řekne, že je dokonale krásná. Vždycky jí něco na její postavě vadí – není divu, i když je relativně štíhlá, působí měkkým, oplácanějším dojmem. Nejčastěji si stěžuje na příliš objemný zadeček a stehna. No, asi si tady tělo trošku kompenzuje a uzemňuje její hlavu v oblacích. Mezi její časté zdravotní problémy patří potíže s dýchacím ústrojím typické pro vzdušná znamení, ale trpí také na hlavu, migrény, krční páteř a psychickou vyčerpanost. Psychická rozkolísanost je typická, v její dualitě se pere agresivita a pasivita. Je dva v jednom – šťastná v závratný výškách a o chvíli později v depresi v pozici bídného zemského červa. Tohle bude bohužel jejím celoživotním úkolem, ovšem ve stabilním partnerském prostředí se tyto její vlastnosti mohou proměňovat velmi příjemně – například do tvůrčích talentů. Jinak bohužel – sklony k zneužívání drog, léků a alkoholu mají nešťastné Blíženkyně silné…

článek

Ale krutá být neumí
Její vzletná duše se může někdy pod silným tlakem uchýlit ke krutostem. Ta malá domácí víla se potom strašlivě rozzlobí a kope kolem sebe. Jen málokdy však způsobí skutečné škody, pokud nejde o dlouhodobou deprivaci… její vztekáníčko je spíše trošičku srandovní a pro uklidnění stačí láskyplná náruč. I její mrzoutství je jen maskou pro hluboký a skrytý bol. O to víc, že často její naivita, lehkost a jedinečnost bývá terčem obchodu. Stávají se lehko prodejným zbožím, na kterém někdo vydělává. Nejen Marylin, ale také Angelina Jolie, Helen Hunt, Courtney Cox nebo Anna Kurnikovova či Steffi Graf.

S láskou to má těžké
Jak rozpolcená je v životě, tak i v lásce. Jako dospívající dívka vzhlíží k dospělým mužům a pranic se nezajímá o své vrstevníky. A když už, tak je to čistě proto, že na ni žádný z těch velkých opravdových mužů už nezbyl – ač je to s jejími kukadly a mistrovským sváděním málo pravděpodobné. Když má Blíženkyně štěstí, mívá velmi dobrý vztah s matkou, až kamarádský, těžko ve vztahu matka-dcera od útlého mládí respektuje autoritu. Její základní esencí je vytvářet zmatek kolem sebe a tím měnit realitu za všech okolností.

článek

Je však dobrou obchodnicí
Nenechte se mýlit. I ta Blíženkyně, která nechává využívat něco ze svých darů, aby na tom někdo vydělal, si je velmi dobře vědoma své ceny. I ona sama na tom něco získá, ať jsou to finance, nebo láska či kus náklonnosti. Dobré pracovní nabídky si umí hýčkat. Je jaká je, a takovou ji musíte brát. Ač je to žena měňavka, KVŮLI vám se rozhodně měnit nebude.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.5.2013 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist