Zbláznila jsem se do šéfa…

Ahoj, nevím jak začít…. jsem vdaná 12 let, mám dvě děti a v podstatě spokojený manželství, spíš bych řekla, že málokdo ho má tak fajn jak já. Ale potkala jsem chlapa a prostě se zbláznila. Je skvělej, ale má to i svojí chybu, je to můj šef … Co se týče sexu absolutně bezkonkurence, akorát se vidíme tak jednou týdně soukromě jinak v práci. Je taky ženatej a na tom nemíníme nic měnit ani jeden. Dokázali jsem si psát cely dni i 12 hodin denně, ted to trochu ochablo, ale i tak to jde. Vím, že mi nemůže dát víc, než mi dává a já jemu taky ne, ale už to trvá půl roku a doted jsme nemluvili vůbec o citech a myslím, že tam jsou oboustraný. Jsem člověk, co má rád věci vyřešený a tak nějak srovnaný. Zřejmě cítí to co já, když mě chce vídat, ale nic nic nic neřekne. Já už to prostě nemůžu vydržet a mám strach, že to na něj všechno vybalím a bude zle, ale mně to strašně drtí, nevědět na čem tak nějak jsem. Není nějakej extra lichotník a už si na to začínám asi zvykat, ale nechytí se ani, když začnu já. Strašně ráda bych mu všechno řekla jak to mám a co opravdu cítím, ale strašně se bojím, že ho vyplaším, že si bude myslet, že na něj tlačím a chci víc než můžu dostat, ale tak to není. Tohle mám prostě srovnaný a vím jak to je. A tak se ptám JAK TO VIDÍ CHLAP??? Vadí chlapům vyznání?? Vadí chlapům, když ženská napíše sama od sebe? Dokáže chlap s někým udržovat tak dlouho „vztah“ jen o sexu nebo něco cítí po tak dlouhý době? a hlavně mám mu říct jak to je nebo prostě držet pusu a dál dělat, že je mi to lhostejný???

Odpověď

Ahoj,
to, že budeš držet pusu, neznamená, že je ti lhostejný. Ale pozor, pozor, na něčem jste se domluvili, jak bude fungovat váš milostný vztah a to byste měli a hlavně ty dodržet. Pokud mu řekneš, co cítíš, tak se podle mě určitě zalekne a bude to chtít ukončit. Musíš si uvědomit, že máte oba dva rodinu a ta je základ a to vaše sexuální harašení je jen třešinka na dortu. Pokud máš, jak píšeš, fajn manželství, tak nedělej nic, čeho bys později litovala a zůstala na dvě dětičky sama. Užívej si sexu se šéfem a tím zabiješ dvě mouchy jednou ranou. A to že máš super sex a taky náklonnost šéfa, to se počítá! Lepší vrabec v posteli, než holub na střeše...Užívej si, dokud to jde a hlavně za sebou nepal mosty, aby ses přes něj mohla v nouzi vrátit ke spokojenému a nic netušícímu manžílkovi!

18.3.2019 6:00
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist