Zaujal mne jeden kolega…

Hezký den René, nedá mi to, abych se nezeptala. Pracuji v kolektivu mladých lidí a zaujal mě jeden kolega svým chováním vůči mě. Kdykoliv se k němu přiblížím, kromě doby pro řešení věcí, týkajících se přímých pracovních záležitostí, odejde. Stejně tak se vyhýbá očnímu kontaktu při jakémkoliv potkání se, téměř nepozdraví. Všimla jsem si tohoto chování hned při představování se v kolektivu, jen jsem přemýšlela nad tím, proč se tak chová. Zpočátku jsem se mu také vyhýbala, nějak jsem si nedokázala vpustit do bližšího prostoru člověka, o kterém nevím, co si myslet. Abych mu dala najevo, že jsem přístupný člověk, tak jsem se osmělila tím, že se mu již nevyhýbám, i když podvědomně se někdy musím přemáhat. Nerozumím tomu, protože se tak občas děje i v době, kdy jsme v kolektivu ostatních. Přitom vím, že si mapuje to, jestli ho pozoruji nebo ne. K ostatním se chová jinak. Nejsem žádná nepříjemná osoba, věkem ho podstatně převyšuji, tak nevím, co za takovým chováním stojí? Děkuji za odpověd.

Odpověď

Ahoj,
možná je to tím, že ho podstatně převyšuješ věkem (i když netuším, o kolik), a proto nemá odvahu tě oslovit. Nevím, jestli si jenom nevysníváš to, že si tě mapuje a možná ho ani nezajímá, jestli ho pozoruješ nebo ne. Pravděpodobně jsi mu úplně volná a jen tvá fantazie to vidí trochu jinak.

9.11.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist