Zářijová online poradna po celý den zdarma

Máš problémy ve vztazích, řešíš svou kariéru nebo lásku? Zeptej se karet. Právě teď je tady naše rychlá poradna, napiš datum narození, jméno a můžeš se ptát. Přečti si také úvodní řádky, které ti napoví, jak se správně ptát.

online-1100x618.jpg

Jak na to?

Promysli pořádně dotaz, napiš ho co nejpřesněji a zamysli se, jestli jsi opravdu připravená také na odpověď, kterou nečekáš. Nezapomínej, vždy je rozhodnutí na tobě, tady dostaneš jen momentální vhled, co s danou situací nebo jak na to. Nemůžeme nahradit lékaře ani jiné odborníky, proto svůj zdravotní stav nebo vážnou situaci konzultuj s odborníkem, tady dostaneš uklidnění i povzbuzení. Pokud je dostatek času, můžeme se podívat podrobněji, jakmile čas hoří, což je v této poradně pravidlem, tak jen v rychlosti odpovídáme. Nezapomínej, že toto je poradna na dálku, ty napíšeš větu a není v našich silách udělat dlouhodobý výklad, proto se zaměř na přítomnost, od té se odvíjí také budoucnost…

Nač odpověď nedostaneš?

Zaměř svůj dotaz pouze na sebe, pokud chceš vědět, jestli je ti partner nevěrný, nebo proč tě přátelé pomlouvají, na to tady odpověď nedostaneš. Vše máš ve svých rukou a než začneš někoho podezřívat je potřeba zjistit si všechny informace osobně.

Dotazy můžeš psát přímo pod článek. V 15 hodin se poradna uzavře a pak můžeš využít naší astroporadny, nebo si přečíst jako povzbuzení kartu na každý den.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

27.9.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist