Začínají letní prázdniny a s nimi i návštěvy. Vybavte své bydlení bezdrátovým zvonkem a buďte vždy k zastižení

Léto je tu a s ním i dobrá nálada. Začíná období letních radovánek a děti budou horlivě zvonit u dveří svých kamarádů s míčem v ruce. Značka Retlux nabízí bezdrátové domovní zvonky s desítkami melodií, které oznámí příjezd balíčku s online nákupem i návštěvu dobrého známého. Jeho snadnou montáž zvládne každý a uživatelům nabízí mnoho pohodlných výhod.

retlux-10-1100x618.jpg Zdroj: Retlux

Běží jako na drátkách, ale bezdrátově

Bezdrátové zvonky jsou vhodným řešením pro situace, kdy nelze nainstalovat klasické drátové připojení. Vyhnete se tak nepříjemnému vrtání do stěny a nebudete muset řešit ani natahování kabelu na pozemku, čímž se zvonek stává také přenosným, pokud časem zvolíte jeho nové umístění. Retlux nabízí v současnosti tři druhy bezdrátových zvonků v elegantní bílé barvě. Přijímač stačí zapojit do zásuvky, vybrat si ze čtyř stupňů hlasitostí a několika desítek příjemných melodií. Zvonek nevyžaduje zvláštní zacházení a modely RDB 101 a 102 fungují dokonce i bez baterií, takže na ně nebudete muset zbytečně myslet.

Velký dosah i široké využití

Takzvaně kinetická (bezbateriová) tlačítka však nejsou jedinou výhodou bezdrátových zvonků. Design zařízení je k dispozici v oblíbené bílé barvě, takže je zvonek dobře viditelný, ať už ho upevníte kamkoliv. Zvonek vydrží venkovní podmínky a nehrozí mu vyblednutí nebo výrazné poškození materiálu. Přijímač, tedy část zařízení, která se nachází uvnitř domu či prostorů, také dodržuje jednoduchý a moderní vzhled, který nenarušuje design žádné domácnosti. Zdobí ho modré orientační světlo, které se využívá k signalizaci zvonění a poslouží jako noční orientační světýlko.

Dosah bezdrátových zvonků se obvykle pohybuje v rozmezí od deseti do sta metrů. Zvonky od Retluxu zvládají vzdálenost až 150 metrů ve volném prostranství. Můžete ho tedy využít i na odlehlou branku v zahradě nebo zadní vchod z garáže. V nabídce je také přijímač se dvěma tlačítky (vysílači), takže je možné si vybrat, na jaká místa či vchody tlačítka zavěsíte.

Využití zvonků se neomezuje pouze na bydlení, oblíbené jsou také v kancelářích právě díky jednoduché instalaci a dostupné ceně. Zvonek oceníte i při prázdninových výletech na chatu, pokud máte vchod daleko od domu nebo chcete jednoduše vyměnit za starý a nefunkční zvonek. Takto budete vždy k zastižení, ať už na vás bude čekat pošťák s balíčkem, nebo parta dětí po cestě k místnímu rybníku.

13.7.2021 2:50| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist