Začíná se mi vážně líbit…

Dobrý den. Je mi 17 a nevím, jestli není přehnané, že sem píšu, ale zajímal by mě váš názor. Nedávno jsem na tanečních poznala kluka. Od začátku se mi líbil, ale byl starší (bylo mu o prázdninách osmnáct), jelikož chodí jen na doplňování, trochu jsem po něm koukala a všimla jsem si, že on se na mě občas také dívá, ale vůbec jsem si nedělala naděje, že by pro mě snad mohl přijít. Ale přišel. Tančili jsme spolu pak celý večer a hrozně jsme si rozuměli. Na příští taneční jsem čekala, doufala jsem, že si pro mě zase přijde, ale tentokrát se to nestalo a já potom přehnaně probrečela dva dny. Nakonec se ale situace úplně náhodou otočila. Napsal mi na facebooku (jsou to přesně dva týdny) a od té doby si píšeme každý den a čtyřikrát mě pozval ven. Byli jsme spolu dvakrát pít, jednou mě vzal ven po tanečních (na těch dalších už si pro mě přišel) a taky mě pozval na oběd. Pujčuje mi budnu, když je mi zima, dokonce mi jednou zaplatil i pivo (jindy jsem si ho platila sama) a koupil mi jídlo. Ale za celou dobu mezi námi nic neproběhlo, doprovází mě vždycky na autobus, když jedu večer domů a objímali jsme se, jeho řeč těla.. docela se ke mě naklání a otáčí, ale nevím, jak si to všechno vykládat, protože s kluky moc zkušenosti nemám. Začíná se mi vážně líbit, ale nevím, jestli u něj mám šanci. Je možnost, že se mu líbím, nebo že by o mě snad dokonce stál? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
vůbec to není přehnané, že sem v 17ti píšeš. Ale je docela sranda, jaký máš v tomto věku názor na život. Docela jsem se pousmál nad tím, když jsi napsala, že jsi poznala kluka, který byl starší. Protože věkový rozdíl není skoro žádný. Ale přesně cítím, co se ti odehrává v hlavě a srdíčku a je to takové hezké a při přečtení tvého dotazu jsem se i já vrátil do 17ti let. To, jestli k sobě patříte, ukáže čas. Ale nikde není napsáno, že si nejste souzeni. Říkám si, že pán je asi i gentleman, když ti zaplatil pivo. Jak to, že v 17ti už piješ alkohol? Fandím vám a vemte to za správný konec, aby i když to nevyjde, jste měli na co ve stáří vzpomínat.

7.12.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist