Začaly se mi líbit ženy…

Zdravím, mám problém, který neumím vyřešit. Doposud jsem jako každá jiná žena vzhlížela k mužům, randila s nimi, byla jsem s nimi ve vztahu. Nevím kdy ten zlomový okamžik přišel, ale asi před půl rokem jsem se začala dívat jinak na ženy. Začaly se mi líbit, připadaly mi tak smyslné a krásné. Přemýšlela jsem o tom, jestli bych byla té odvahy si s nějakou něco začít. Do toho jsem potkala jednoho muže. Je velice hodný, miluje mě a udělal by pro mě první poslední. Já ale k němu cítím spíš jen kamarádskou lásku. Nemůžu s ním spát, nemám na to chuť a mám k tomu ,dalo by se říct, odpor. Nejsem ani moc zamilovaná. Mám vůči němu výčitky svědomí, protože tím trpí náš vztah a líbí se mi jedna slečna. Snažím se sama sobě nalhat, že o nic nejde. Že to bude dobrý a budu zase jako předtím, s velkou chutí na sex s mužem a víc se otevřu v citech. Nevím, co mám dělat. Uvažovala jsem, že začnu navštěvovat psychologa, ale nemám na to odvahu. Co mám dělat ? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
tak návštěva psychologa by ti určitě pomohla, ale nelámej to přes koleno. To se někdy v životě stává a ani nejsi první nebo poslední, co za svůj život změní orientaci. Pokud se ti líbí holky, tak si jednoduše něco s nějakou začni a uvidíš, jaký to bude. Možná si řekneš, jak dlouho jsem to mohla s chlapem vydržet. Tomu muži to ale řekni, protože on si možná dělá klamné naděje. Určitě se ničeho neboj a jdi za tím, co ti připadá správné a po čem toužíš. Pokud to se ženou nevyjde, tak možná pak přehodnotíš muže a bude to zase jako dřív a budeš i s chlapem prožívat dokonalý sex. Ale jdi za tím, co tě láká! A dej vědět, jak to dopadlo.

27.11.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist