Wellness tip: Vitamíny a zdraví po celý rok!

Prastará čínská filosofie založená na harmonii energií zvaných yin a yang praví, že příroda funguje na dvou protikladných silách, které na sebe navzájem působí a doplňují se. Podobnou filozofii uplatňujeme i ve vlastních životech, když se snažíme vyvážit požadavky uspěchaných pracovních dnů a dodržování zdravé, vyvážené stravy.

Většinou, když máme málo času, uchýlíme se k hotovým svačinám, jejichž příprava je rychlá a snadná. Takovéto přesnídávky nejsou ale pro tělo tak zdravé jako čerstvé potraviny a zanechávají mezery ve výživě. A právě s tímto problémem vám může pomoci NUTRILITE™ Ovocný a zeleninový koncentrát.

Yin
Hluboko v našich tělech se nachází drobné, poškozené molekuly, které bez svých blahodárných pozitivních protějšků přispívají k narušování buněk. Tyto molekuly, zvané volné radikály, vznikají, když naše tělo vypotřebuje veškeré molekuly kyslíku nebo když jsou tyto molekuly poškozeny sluncem, kouřením, znečištěním nebo stresem. Jakmile se dostanou z rovnováhy, je třeba zajistit jim kladný náboj – antioxidanty.

Yang
Bohatá sklizeň přírody nám nabízí odpověď: fytoživiny (což doslova znamená živiny z rostlin). Fytoživiny nalezené v ovoci a zelenině se mohou chovat jako antioxidanty, mohou poskytovat pozitivní náboj potřebný k neutralizaci volných radikálů a přeměnit je tak na neškodný odpad. Ovoce a zelenina mají též moc posilovat obranný systém těla a udržovat nás ve zdraví.

NUTRILITE™ Ovocný a zeleninový koncentrát je exkluzivní doplněk stravy, který vám umožní vyvážit volné radikály pomocí antioxidantů. Tento doplněk stravy poskytuje klíčové fytonutrienty z ovoce a zeleniny k zajištění optimálního zdravotního stavu, protože jejich množství odpovídá pěti porcím ovoce a zeleniny. Výrobek je určen k doplnění denního příjmu ovoce a zeleniny a obohacuje stravu o širokou paletu rostlinných živin. Dále obsahuje některé z nejlépe prozkoumaných rostlinných antioxidantů.

Jeho složení nabízí řadu přínosů. Vědecké výzkumy prokázaly, že je důležité jíst různé druhy ovoce a zeleniny, protože fytochemické složení rostlinného materiálu se značně liší. Každá z rostlin obsažených ve výrobku poskytuje fytonutrienty, které mají určitý konkrétní význam.

60 tablet
Doporučená maloobchodní cena: 1 030,00 CZK
více na www.amway.cz

16.5.2011 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist