Vztahy a práce…

Dobrý večer Sáro, již pár měsíců řeším změnu ohledně zaměstnání, vztahů a domu, který vlastním. Je to takový zamotaný kruh, Tak moc bych si přála od rozvodu životní změnu, ale možná si ji přeji až moc a proto ke mně pořád nejde. Byla jsem na pohovoru v jedné firmě, která vyrábí skleněné lustry, dekorace apod. Bohužel díky nedostatku jazykové znalosti jsem nebyla vybrána, Pracuji devět let v jedné strojírenské firmě, ale cítím sama, že potřebuji změnu, Proto bych se ráda zeptala karet, budu mít v brzké době změnu zaměstnání nebo mám zkusit podnikat? Další dotaz, mám prodat dům a odstěhovat se, nebo ještě chvíli setrvat zde? A nakonec, partnerské vztahy. Vídám se téměř rok s chlapem, kterého znám víc jak 10 let, (Jan 26.5.1983) všechno je super, ale stále bydlí u přítelkyně.. opustí ji? Budeme spolu v brzké době? Nebo dozví se ona o mně? Vím, že je dost náročné určit čas, ale budeme-li se bavit o horizontu 2-3 měsíců? Předem moc děkuji za odpovědi. Mějte se krásné a mnoho štěstí přeje Tereza (01.12.1987)

Odpověď

Ahoj Terezko. Upřímně? Na takový rozsah dotazů tady nejsme zařízení, bylo by mnohem vhodnější rozebrat své problémy s někým osobně. Je u tebe vidět pracovní změna,  pokud se cítíš na podnikání a máš jasný záměr, můžeš to zkusit. S přítelem spolu být můžete, za jak dlouho se neví.

22.2.2017 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist