Vztah se šéfem…

Ahoj René, chtěla bych Tě požádat, zda bys mi jako muž pomohl objasnit situaci, která se mi stala. V práci jsem s mým (teď již bývalým) nadřízeným absolvovala pohovor na vyšší pozici. On si ale vybral někoho jiného a já jsem pak přešla na jiné oddělení. Jelikož jsem předtím neměla možnost s ním vůbec mluvit a neznala jsem ho a tím pohovorem na mě udělal dojem, že není takový jak se obecně bere, napsala jsem mu mail, že mu děkuju za čas strávený na oddělení a uvidíme se na firemní akci. Na to mi odpověděl, že si určitě dáme skleničku (na skleničku ale nakonec nedošlo, odcházela jsem dříve a ani jsme si nepopovídali). Napsala jsem mu tedy, že je to škoda, že bychom případně mohli zajít na punč pokud by měl čas. Na to mi odpověděl, že mě zve na oběd. Oběd byl super, vyzvedl mě, povídali jsme si, dokonce mi řekl, že je natolik vytížený, že je to dokonce jeho první oběd mimo kancelář. Po tom obědě se ale úplně odmlčel a pokud na sebe narazíme ve firmě, tak se pouze pozdravíme. René, co mělo to pozvání na oběd znamenat? A proč potom najednou ten krok vzad? Myslíš, že má strach, že by se to po firmě rozneslo (což se nestalo)? Díky moc. Asi to zní všechno malicherně, ale chtěla bych znát Tvůj pohled. Děkuji moc.

Odpověď

Ahoj,
musíš to prostě brát tak, že by to byl vztah šéfa a podřízeného. Určitě se bál, že by se mohlo začít po firmě šuškat, ale hlavně si myslím, že se k tobě choval jen jako pozorný šéf a nic víc ani nic míň ti nesliboval. To, že ty to cítíš jinak, je možná jen tvůj problém a dáváš si plané naděje. To, že jste spolu byli na obědě, ještě neznamená, že jsi ho nějak uhranula a chtěl by s tebou skončit v posteli. Tak to asi vidíš jen ty, ale on bere váš vztah jen jako vedoucí a zaměstnanec. Přestaň si malovat vzdušné zámky.

7.1.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist