Vztah – nevztah…

Ahoj René, seznámila jsem se před třemi měsícemi s mužem o 12 let starším. Momentálně se rozvádí a během toho měl několika měsíční vztah se slečnou o dva roky mladší než jsem ja – ona nebyla důvod rozvodu. Slečna nebyla „vylítaná“ a on ji přišel na několik nevěr. O jedné jsem věděla i ja a to byl důvod našeho navázaného kontaktu. Chvílemi jsem si připadala jako spovědní vrba a sprostředkovatel informací k rozuzlení jeho problému, ale vzápětí mi to kompenzoval lichotkami na mou osobu a tím, že jsem typ ženy, která se mu líbí. Během našich schůzek jsme se do sebe zakoukali a začli mít spolu poměr. Po čase se s ní rozešel, ale pořad ho to k ní táhne a ja nedokážu tlačit na pilu a jen k tomu z povzdalí přihlížím. Neustále mi o sobě dává vedet a snaží se se mnou byt v kontaktu, několikrát týdně mi od něj chodí SMS. Když napíši nečekaně ja, mam od něj rychlou odpoved´ – i když to občas není odpověď, kterou bych očekávala. 😀 Máme mezi sebou vztah, ve kterém se jeden druhému svěřujeme a víme, ze to je jen mezi nami. Nevím, jestli to mám brát jako potencionalní vztah a čekat až se od ni uplne odprosti a ja nechodit na jiné schůzky ??! Je to jak na houpačce, v jednu chvili si jsem jista a v druhou chvili si myslim, ze je to jen o sexu. Zajímá mě pohled chlapa na danou situaci.

Odpověď

Ahoj,
naprosto souhlasím s tvou větou, že je to jen o sexu. Zkus si představit, že by sis našla nějakého zajíčka o 12 let mladšího. Úplně vidím, jak by byl z tebe unešený, byl by ti věrný, pomáhal s domácností, atd. Pravda je taková, že by tě měl pouze do postele a k tomu, abys mu udělala něco dobrého k jídlu a nepátrala po tom, jak si to rozdává se svými vrstevnicemi. Takže toto je tvůj příběh narruby a určitě na nic nečekej, začni žít, ale nehledej partnera v domově důchodců.

14.11.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist