Vztah na dálku, neví jestli mě miluje

Ahoj, s přítelem jsme skoro rok. Bydlíme od sebe asi 30 km, ale teď se nemůžeme kvůli koronaviru vídat. Celou dobu to bylo opravdu moc hezké, ale poslední dobou se každodenně od září hádáme. Mně vadí, že mi nevěnuje svůj volný čas a chová se ke mně jinak, on si přijde stejný. Jsem první holka, kterou kdy miloval a i jeho první vážný vztah. Nyní mi ale řekl, že už nevěří po těch 2 měsících v náš vztah a že neví, jestli mě miluje. Chápu to, vidí že je teď jen ošklivé a nebude to už dobré. Prý se chce rozejít, že chce být ke mně co nejvíc fér. Já si pořád ale myslím, že to je teď kvůli té krizi, kterou máme. Požádala jsem ho o dva týdny, o nic víc a že do té doby bych chtěla fungovat jako do teď. Prý ano, ale nemůže mi říct, co po těch dvou týdnech bude. Já už si jedním vážným vztahem prošla a vím, že rozchod v krizi není řešení, protože se jedná v afektu. Prý to dřív takhle neměl, až teď co se každý den hádáme. Myslíš, že když mu ukážu, že to bude zase dobré a můžeme být opět štastní, že se rozhodne, že chce se mnou pořád být?

Odpověď

Opravdu se kvůli covidu nemůžete vídat? Je to jeho nebo tvůj důvod? Je mi to hodně, hodně moc líto, ale váš vztah je nejspíš u konce. Tobě na něm moc záleží, možná taky nechceš být sama, ale když říkáš, že se změnil, jak mu chceš ukázat, jak být šťastni? On bude šťastný na své cestě, stejně jako ty. Dvouměsíční krize už není o afektu. Vztahy se rozpadají jedině v krizi a někdy prostě už není cesta zpět. Mrzí mě to, ale necítím, že bych ti měl dávat naději.

27.12.2021 6:03
Více o tématu: rozchod

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist