Vztah? (já Tomáš 12.5.1995 10:05 & ona Monika 18.8.1997)

Vidím že se tady ptají samé ženy, ale doufám že také dostanu odpověď. Nikdy jsem moc nevěřil na osud, věštby, znamení a tyhle věci, ale před rokem jsem v práci poznal skvělou kamarádku a všechno se pro mě změnilo. Ona je ta nejúžasnější holka kterou jsem poznal, když jsme spolu mám pocit jakoby jsme pro sebe byli stvoření a doslova cítím to jiskření mezi námi. Postupně mi o sobě říká tolik podrobností a já jí o mě taky že bychom mohli být dokonalý pár co o sobě ví vše a skoro vždy když se vidíme si navzájem dáváme nějaký dárek. Problém je že už je přes 4 roky ve vztahu. Ale její partner se k ní nechová úplně tak jak si zaslouží (Je extrémně žárlivý, v mnoha věcech ji moc nepodpoří, bere ji jako úplnou samozřejmost,…). V posledním půlroce jsme se nevídali tak často jako loni, asi také proto že k nám do práce přišel pracovat i on (byl to pro mě nejhorší půlrok mého života a každý den jsem se obával že ji ze svého života navždy ztratím protože se přestěhovala a chtěla dát kvůli některým kolegům i výpověď), ale minulý měsíc dal výpověď a ona si ke mě zase nějak našla cestu. Upřímně řečeno v této práci jsem celou tu dobu zůstával jen kvůli ní (kdyby dala výpověď, tak bych měl důvod konečně skončit také ale kvůli ní tam přetrpím každý den protože za vidění jejího úsměvu to stojí) a kamarádce která nás oba stmelovala, (ani ona jejího partnera moc nemusí, dokonce se kvůli němu jednou i pohádali ale ta je teď na mateřské a nikdo ji moc nevídáme). Všechny věštby a znamení naznačují že bychom nakonec měli být spolu a dát se dohromady někdy během února (a v průběhu roku i založit rodinu). Ale ve hře je podle všeho ještě další žena (Zdeňka 11.8.1992). Tuto kolegyni jsem poznal ještě o rok dříve a měl jsem o ni zájem než jsem poznal Moniku. Ale neměli jsme ani moc šancí si spolu někam vyjít a více se sblížit. Od poloviny roku se ale spolu přátelíme čím dál víc (ona má za sebou už dva neúspěšné vztahy během tohoto roku) a připadá mi že o mě teď má zájem. Takže se ptám se kterou z těchto dvou skvělých dívek mám větší šanci na vztah? Mám i nadále čekat na Moniku (u které cítím že je moje spřízněná duše) nebo se mám více otevřít Zdeňce? Děkuji a omlouvám se za takto rozsáhlý rozpis.

Odpověď

Ahoj. V tuto chvíli na Moniku čekat nemáš, nezapomínej, je zadaná, pokud se nic nezměnilo, tak je zbytečné čekat, až se rozejdou, ale co můžeš udělat je, promluvit s ní na rovinu a říct ji, že pokud je zadaná, nemůžeš jim zasahovat do života, a proto se začneš také sbližovat s jinou ženou. Uvidíš, jak bude reagovat, to, že je někdo naše spřízněná duše většinou znamená jen problémy než tolik očekávané štěstí a lásku, samozřejmě existují výjimky. Až budeš mít také ty jasno, pak se ti otevře cesta k lásce, ale čekat nemá smysl, pokud se nechystá s přítelem rozejít. Nikdy nepřináší nic dobrého, když lidé sedí na dvou židlích, vždy se musíme rozhodnout pouze pro jednoho partnera. Se Zdeňkou to vypadá velmi nadějně, pokud chceš a cítí to tvé srdce, zkus se začít sbližovat, pokud si jistý ještě nejsi, tak počkej, časem se vše vyřeší téměř samo. Těším se na zprávu :-) P.S. Šanci na vztah s Monikou máš až ve chvíli, kdy si také ona ujasní, s kým chce být.

31.12.2018 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist