Vzrušující masáž, po které neodejde!

Masáže jsou příjemné samy o sobě. A ještě když se jedná o ty erotické, které jsou příslibem jiskřivě krásného večera, nenajde se snad nikdo, kdo by je odmítl. Tak se nebojte okusit nevšední zážitky ve vaší ložnici!

Masáž pohlavních orgánů má dlouholetou tradici, jenž vychází z kámasútry a tantrického sexu. Rozvíjí fantazii a stimuluje centra slasti, takže je výborným tipem na dokonalou předehru a nakročení mezi slastné výšiny erotického blaha. Není v žádném případě dáno, že musí skončit koitem. Ba naopak si mnozí masírovaní nejvíce užijí za pocitu, že aktér neočekává nic jiného, než dopřání příjemných chvil druhému.

Jemně mně ho mni

Pokud chcete svého milence překvapit, naznačte mu, aby se položil na záda a roztáhl nohy. Vy připravte olej na bázi vody (poslouží i dětský či masážní olej bez parfemace z lékárny) a poklekněte k místům, na která je tak pyšný.

Jednou rukou mu stiskněte penis u kořene a druhou ten zbytek. A teď si představte, že potřebujete otevřít láhev, která má korkovou zátku. Napodobte ten pohyb! Krouživými pohyby masírujte pyj směrem zespoda nahoru. Hezky pomalu a procítěně. Až se dostanete k samému vrcholu ledovce, roztáhněte dlaň a hlaďte roztouženou špičku po celé její ploše. Poté celý postup opakujte. Ale opět zespoda. Nikdy se nevracejte v protisměru na startovní čáru!

Ve chvíli, kdy by se na ztvrdlém stožáru dala vyvěsit vlajka, můžete postupovat dále. Spojte si prsty na rukou, ale oddělte palec. Vznikne vám písmenko L. Takhle připravená mu ruku vsuňte pod varlata, která si trochu přizvedněte. Svoji druhou ruku nenechte zahálet.

Dlaní ji směřujte k penisu, ale tak, že spojte malíček s prsteníčkem a ukazováček s prostředníčkem. Co vidíte? Písmeno V. Tak přesně tam ten jeho klacek patří! Jemně surfujte po těle penisu – opět zespoda nahoru a seznamujte ho i s celou dlaní. Že sténá a prý už to nevydrží? Tak s tím něco udělejte!

Celý článek i s návodem na masáž, kterou by měl udělat ON vám, si přečtete v aktuálním Shine.

 

/wp-content/uploads/files/2_Shine.jpg

 

Zdroj: www.shinemag.cz

14.9.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist