Vyzkoušeli jsme: Permanentní řasy podle hollywoodských hvězd!

Není to tak dávno, co se roztrhl pytel s nabídkou dokonalých řas, které nemusíte líčit, jaké nosí světové celebrity. My vám přinášíme exkluzivní reportáž z takové „řasové“ procedury!

Celý zázrak spočívá v na pohled jednoduchém principu: na každou vaši řasu vám odbornice nalepí řasu umělou, která je o něco delší, než ta vaše, silnější a intenzivně černá (či jinak barevná). Výsledkem by měly být dokonalé řasy, které krásně orámují vaše oči, bez nutnosti je dál líčit řasenkou.

Ono to ale není tak jednoduché, jak to vypadá. Pracuje se v těsné blízkosti oka, což vyžaduje přísná hygienická opatření, zručnost a pečlivost, a samozřejmě vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné produkty.

My jsme navštívili Lékařský dům v Praze 7, kde tuto metodu provádí zkušená zdravotní sestra Lucie Vavroňová, certifikovaná značkou Diamond Lashes®, jejíž produkty jsou ve shodě s nejpřísnějšími legislativními požadavky EU a ČR.

Nové řasy se rozhodla vyzkoušet Katka, která by prý „bez řasenky nešla ani s košem„. Je to blondýnka se světlou pletí a řasami sice dlouhými, ale díky jejich světlé barvě úplně nevýraznými. „Nelíčím se nijak moc, jen základní make-up, tvářenka a řasy. Ale jestli bych si měla vybrat jen jedno líčidlo, bez kterého se neobejdu, tak nemusím vůbec přemýšlet…“

Katku jsme nafotili, a takto její oči vypadaly, když ráno dorazila celá nesvá, bez nalíčených řas.

Pak ji čekaly zhruba dvě hodinky odpočinku. Aplikace totiž probíhá v leže, se zavřenýma očima, kdy téměř nic necítíte – jen lehké doteky na řasách. Řasy jsou podlepené speciální podložkou, aby bylo chráněné oko a jeho okolí. Poté už Lucka pečlivě lepila jednotlivé řasy různých délek tak, aby výsledek byl dokonale přirozený.

Stalo se mi, že k nám přišla nešťastná klientka, které v jednom salónu nalepili všechny řasy stejné délky – vypadaly pak jako smetáček… Takové věci se bohužel stávají, když aplikaci provádí někdo bez zkušeností nebo patřičného školení. Strávily jsme pak další dvě hodiny opravami,“ vzpomíná Lucka.

I umělé řasy musí kopírovat linii oka v co nejpřirozenější podobě, tedy s postupně se prodlužujícími řasami od koutků do středu. Celková délka a tloušťka řas se pak liší podle toho, jak výrazné si řasy přejete mít. V případě Diamond Lashes® můžete zvolit přirozený vzhled, který bude krásně výrazný a bude vypadat lépe, než po nalíčení jakoukoli řasenkou, ale umělé řasy zůstanou vaším tajemstvím. Nebo zvolíte řasy delší, pro pohled mrkací panenky, až po neskutečně výrazné řasy typu Kim Kardashian.

Katka si pro první aplikaci zvolila přirozeně vypadající řasy, které se budou hodit k její světlé pleti. Pokud by chtěla řasy ještě výraznější, může je mít při nejbližším doplnění.

Vždy je dobré zohlednit vaše původní řasy, tvar oka a celkový typ. Pro řasy je samozřejmě nejlepší, pokud je příliš nezatížíme, obzvláště když jsou třeba slabé. I takové řasy můžeme prodloužit, ale ne na úkor jejich zdraví, to by žádná klientka přece nechtěla,“ vysvětluje Lucka Vavroňová, proč byste se měla svěřit opravdu jen odborníkům.

A jak to tedy celé dopadlo? Takhle krásně!

Katarina Landlova

Upozorňujeme, že fotky nejsou nijak barevně upravovány, vše jsme nechali v původní podobě, aby vynikl skutečný efekt nových řas.

V galerii se můžete podívat na další fotky, na kterých je vidět, jak Katka doslova „prokoukla“. Navíc, i po třech týdnech vypadají řasy stále skvěle! Prodělaly tvrdou zkoušku v bazénu i několik uplakaných večerů u romantických filmů – vždy perfektní! Nejsou problém ani pro kontaktní čočky.

Doplnění se doporučuje v rozmezí 3-5 týdnů, u někoho vydrží řasy až 6 týdnů, vše záleží na délce životního cyklu vašich řas, což je individuální. Řasy se totiž přirozeně obměňují. Vždy, když vám vypadne řasa, na jejím místě už je částečně narostlá nová, která postupně roste do plné délky, zatímco nová řasa pod ní už se opět dere na svět. Proto i umělé řasy opadávají společně s řasami, na kterých jsou nalepené. Je to postupný proces – nikdy se vám nevymění všechny řasy najednou. A proto také vydrží permanentní řasy krásné v rozmězí několika týdnů.

Pokud se vám představa řas, které nemusíte líčit, zalíbila, objednejte si termín u Lucie Vavroňové, na telefonním čísle 775 138 394.

Nová aplikace řas Diamond Lashes® vyjde na 3.500 Kč, doplnění po 3-5 týdnech pak 600 až 1.000 Kč v závislosti na stavu řas.

A pozor! Pro čtenářky Femina.cz máme speciální nabídku – když při objednání použijete  heslo „Femina“, budete mít nové řasy za skvělých 2.500 Kč!

5.10.2011 12:00| autor: Adéla

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist