Výstřihem odhalujete nejen své tělo… VYSTŘIHNI SI VÝSTŘIH

Podle nosa, poznáš kosa a podle výstřihu poznáš náladu a často i charakter člověka. Obnažených části těla vídáme zvláště v létě nespočet. Bezostyšně se tu prochází holé pupíky, nahá ramena, odhalená záda a nejefektivněji prezentují ženskost ňadra. Zajímá vás proč vlastně výstřihy Slouží ještě k něčemu jinému, než k image nových trendů a ryze praktickému větrání oděvu Možná vás překvapí, že tvar a velikost výstřihu o nás vypovídá víc, než byste byli ochotni připustit. Hlasivky mohou klidně zahálet a přitom na sebe prozradíme netušené. Jedná se totiž o komunikaci beze slov…

Vystřihni si výstřih

Zeptala jsem se odborníka přes módu, co vlastně o sobě výstřihem říkáme a dozvěděla se, že výstřih je v podstatě přístup ke komunikačnímu centru – krku. Na hranách výstřihu záleží, jaký bude přesah i do skutečné komunikace. Výstřih něco vystřihuje z reality, kterou jinak normálně schováváme, teď ji ukazujeme a někdy až pěkně hluboko.

Není výstřih jako výstřih

NEZDRŽUJ!
Hranatý výstřih znamená ostrou, hranatou komunikaci. Osoba s hranatým výstřihem se s vámi párat nebude. Má ráda věci jasně vyřčené a bude zlá, pokud ji nebudete brát vážně. Chceš-nechceš bere za jednoznačné a dostačující.

NESPADLA HVĚZDA … DO VÝSTŘIHU …
Větší smysl pro rozpravu bude mít človíček se špičatým výstřihem. Čím hlubší véčko, tím hlubší prožitky. Čím ostřejší véčko, tím ostřejší domluva. Jde ale spíše o obranu, než protiútok.

JSEM KONZERVATIVNÍ, VADÍ TO
Kulatý výstřih je nenápadnou výzvou: „oslovte mne, prosím, Vy.“ Chcete-li si naklonit někoho s kulatým výstřihem, nečekejte a hovořte jako první. Zóna krku je uzavřená, tento člověk vám neukazuje city, ale od vás je očekává. Buďte vstřícní, milí, pozorní a komunikace vás samotné potěší.

CARMEN S RŮŽÍ VE VLASECH
Odhalená ramena v elipsovém výstřihu patří asi k typicky ženskému stylu. Je to vlastně jiná forma kulatého výstřihu, ale protože jde více do stran, a klidně ukáže i odhalená ramena, připravte se na komunikaci s osobou plnou romantiky. Tentokrát si můžete dovolit smyslnou konverzaci. Smíte ji vyzvat k vášnivému tanci, jako je třeba tango, ale nikdy nečekejte, že sama řekne:„pojď“.

MILUJI KŮŽI…
Oproti tomu, ten, či ta, kteří nosí mřížkované výstřihy, si žádají jednoduchou konverzaci. Jsou to tvorové pudoví a možná by vás zajímala informace, že se svlékají nejraději rozerváním. To, co už je natrhlé, poodhalené, volá po naprostém uvolnění, ať to stojí, co to stojí.

Zkrátka, ač je to možná neuvěřitelné, už podle výstřihu můžete směrovat svou komunikaci tak, abyste se domluvili k oboustranné spokojenosti. Není to příjemný pocit

(foto: Google.com)

23.5.2006 12:00| autor: Markéta Dušková
Více o tématu: hluboký výstřih

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist